حاشیه‌های نشست خبری فیلم هومن سیدی | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز حاشیه‌های نشست خبری فیلم هومن سیدی | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

حاشیه‌های نشست خبری فیلم هومن سیدی

روزبه توکلی – انصاف نیوز: نشست خبری فیلم “مغزهای کوچک زنگ زده” در روز پنجم جشنواره فیلم فجر حاشیه‌ساز شد.

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، نشست خبری این فیلم، ساخته‌ی “هومن سیدی” برگزار شد. در پایان نشست خبری در حالی که محمود گبرلو که مدیریت جلسات پرسش و پاسخ را بر عهده دارد، با اعلام پایان نشست خبری و آغاز فرش قرمز فیلم “امپراطور جهنم” قصد اتمام جلسه را داشت؛ یکی از خبرنگاران که میکروفن در دست داشت و منتظر پرسش سوال خود بود، گفت: آقای گبرلو سوالات ما مانده است.”

گبرلو در پاسخ به این خبرنگار با اشاره به این‌که نشست‌های خبری زمان‌بندی دارد و زمان هر نشست ۴۰ دقیقه است، گفت: زمان نشست به اتمام رسیده است.
این خبرنگار با پافشاری گفت: چه اصراری دارید که جلسه‌ی پرسش و پاسخ تمام شود و گبرلو نیز در پاسخ گفت که برای این که برنامه‌های جشنواره به هم نخورد.
این خبرنگار نیز در جواب محمود گبرلو گفت: من این کار را به حساب این می‌گذارم که برنامه‌ریزی‌های پشت پرده‌ای وجود دارد که گبرلو در واکنش پاسخ داد: خب شما یک توهم توطئه دارید.

در ادامه، هومن سیدی و تعدادی از عوامل فیلم با توجه به این که از صندلی‌های خود بلند شده بودند، دوباره نشستند تا این خبرنگار سوال خودش را بپرسد. در این حین خبرنگار دیگری نیز اعتراض کرد که گبرلو با عصبانیت گفت: ببخشید قربان شلوغ نکنید دیگر، خواهش می‌کنم تابع نظم باشید.

ناگهان سیدی گفت: ببخشید من نمی‌دانم دلیل اینهمه اصرار برای سوال پرسیدن چیست. احساس می‌شود که می‌خواهید یک روی دیگری را نشان دهید. اگر قرار است این اتفاق بیفتد، من هم همان قدر بلد هستم که چه جوابی بدهم.

سیدی با خاموش کردن میکروفن خود گفت: من دیگر پاسخ هیچ سوالی را نمی‌دهم. همه چیز منظم در حال انجام است، من می‌دانم شما خط گرفته‌اید. من به احترام شما نشستم، ولی شما را می‌شناسم و خط گرفته‌اید برای تخریب فیلم.

این خبرنگار گفت که من سوالم را می‌پرسم شما جواب ندهید؛ وی با پرسیدن این سوال که فضاسازی شما کپی‌برداری از یک فیلم دیگر است، با عصبانیت گفت: دلیلش را فهمیدم که چه بوده است و می‌خواهید به حاشیه بکشانید. اگر نظرتون کپی یا هر چیز دیگری است، بله! فیلم من کپی تمام فیلم‌های کره زمین است.
از دیگر حواشی نشست خبری این بود که یکی عکاسان در اعتراضی به گبرلو گفت: ما این‌جا هستیم تا بتوانیم در ردیف اول عکاسی کنیم، اما اجازه نمی‌دهد. گبرلو نیز در پاسخ این عکاس گفت: دوستان حضور دارند و حتما مدیریت خواهند کرد، لطفا سکوت جلسه را حفظ کنید.

اولین نشست خبری امروز با حاشیه فیلم هومن سیدی آغاز شد که گزارش نشست تا لحظاتی دیگر بر روی سایت ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن