آقای وزیر! مستندساز زندانی را دریابید / محمد تاجیک

یک روزنامه نگار حوزه ی فرهنگی، در یادداشتی که بر روی صفحه ی وزیر ارشاد در یکی از شبکه های اجتماعی نوشته، از وی خواست تا برای حل مشکل یک مستند ساز که به ۵ سال حبس محکوم شده، تلاش کند.
به گزارش انصاف نیوز، محمد تاجیک نوشت:
«
سلام آقای جنتی عزیز! حال شما خوب است؟ امروز خبری منتشر شد که خانم مهناز محمدی که از مستند سازان سینمای ایران است برای اجرای حکم زندان پنج ساله اش به زندان معرفی شده است. 
این خبر خیلی بدی است که بسیاری از علاقه مندان سینما و اهالی فرهنگ را نگران و ناراحت کرده است.
شاید توقع عجیبی باشد برای اینکه از شما بخواهیم که برای آزادی ایشان تلاش کنید آن هم در شرایطی که فشارهای زیادی را به خاطر موضوعات مختلف تحمل می کنید.
یادم است حدود سیزده سال قبل که خانم تهمینه میلانی بازداشت شد آقای مسجد جامعی وزیر وقت ارشاد تلاش زیادی برای حل مشکل ایشان کرد و حتی برای حل این مشکل به دیدار مسوولان عالی رتبه ی نظام رفت.
تا آنجایی که می دانم دلسوزان واقعی نظام، هیچ گاه راضی نیستند که هنرمندی پشت میله های زندان بماند.
این اتفاق یعنی زندانی شدن خانم محمدی باعث شده، حال بسیاری از ماها خوب نباشد، کار خدا را چه دیدید؟ شاید خدا خواست و مشکل خانم مهناز محمدی هم حل شد. این روزها ما غیر از دعا کردن کار دیگری نمی توانیم بکنیم.
در پایان باید یاد آوری کنم از آنجا که مدت هاست شما مطالب من را در فیس بوک می خوانید حتما متوجه شده اید که من آدم اپوزیسیونی نیستم و هیچگاه دیدگاهی ساختار شکنانه ای نداشته ام و حتی به خاطر دفاع از آدم هایی مثل حاتمی کیا، به خیلی چیزها متهم شده ام، این مطلبی را هم که خطاب به شما نوشته ام از روی نگرانی است.
امیدوارم شرایطی فراهم شود که ما شاهد آزادی خانم محمدی باشیم.
»
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن