نامه ای مشکوک عروس ترامپ را راهی بیمارستان شد

عروس ترامپ پس از باز کردن نامه ای مشکوک که در آن پودری سفید بود دچار سرفه شدید و بی حالی شده و راهی بیمارستان شد.

سایت نمناک نوشت طبق گزارش دیلی استار عروس دونالد ترامپ روز گذشته نامه ای را که برای همسرش ارسال شده بود را باز کرد و متوجه شد که پودری سفید رنگ در آن وجود دارد ، بعد از این ماجرا “ونسا” به همراه ۲ نفر دیگر که هنوز اعلام نشده چه کسانی هستند راهی بیمارستان شدند .گفته ها حاکی از آن است که این سه نفر برای مقابله با تبعات احتمالی استنشاق پودر سفید داخل نامه به بیمارستان منتقل شده اند.

پلیس نیویورک و سرویس مخفی آمریکا در حال بررسی حادثه هستند؛ سرویس مخفی نهادی است مستقل از دیگر بخش های پلیس یا ارتش آمریکا که وظیفه حفاظت از رئیس جمهور این کشور و خانواده اش را بر عهده دارد ، هنوز مشخص نیست که فرستنده نامه چه کسی و از کجا بوده است .

طبق شاهدان “ونسا” بعد از بازکردن نامه حاوی پودر سفید دچار سرفه های شدید شد وبعد از وخیم تر شدن حالش به سرعت با اورژانس تماس گرفت.

رسانه های آمریکا برای تکمیل این خبر نوشتند :این اولین بار نیست که پودر سفید و نامه مردم آمریکا را به وحشت می اندازد.

در سال ۲۰۰۱ چند نامه حاوی پودر سفیدی که آلوده به ویروس سیاه زخم بود برای دو سناتور و دو خبرگزاری آمریکایی ارسال شد؛ باز شدن این پاکت ها به قیمت جان ۵ نفر تمام شد اما این پایان ماجرا نبود. همچنین کنار هم آمدن نام پودر سفید و پاکت نامه ذهن آمریکایی ها را به یاد حوادث ۱۱ سپتامبر می اندازد.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/UJtYx
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن