بازارچه خیریه «بوی عیدی» برگزار می‌شود

جمعیت امام علی همه‌ ساله در روزهای پایانی سال اقدام به برگزاری جشنواره غذا و بازارچه خیریه بوی عیدی با هدف معرفی فعالیت‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی خود به جامعه، فروش محصولات متنوع این کارآفرینی‌ها و جذب داوطلبین، خیرین و حمایت‌های مردمی برای این قبیل فعالیت‌ها در حمایت از کودکان و زنان آسیب‌دیده و محروم می‌نماید.

این جشنواره فرصت خوبی به علاقه‌مندان می‌دهد تا در یک مکان با بازدید از غرفه‌های خانه های ایرانی شهرهای مختلف، آشنایی اجمالی با آنها پیدا کنند. خانه ایرانی مولوی، خانه علم خاک‌سفید، دروازه غار، فرحزاد، خانه هنر ایرانی، اتاق موسیقی جمعیت، نمایندگی کرمانشاه، قم و … همگی در این جشنواره به معرفی فعالیت ها و آثار هنری زنان و کودکان تحت پوشش خود می‌پردازند.

امسال نیز هشتمین سال این جشنواره در مرکز فرهنگی، رفاهی، ورزشی تلاش به نشانی خیابان ولیعصر نرسیده به پارک وی از ٢ الی ۴ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع) یک سازمان مردم نهاد، مستقل، غیر دولتی و غیر سیاسی دانشجویی و مردمی می باشد که از سال ١٣٧٨ به طور رسمی با هدف شناخت و کاهش معضلات اجتماعی و نیز امداد رسانی به نیازمندان به خصوص کودکان و زنان ساکن مناطق محروم و معضل خیز تاسیس شد. جمعیت امام علی دارای مجوز فعالیت از وزارت کشور و همچنین مقام مشورتی در شورای امور اقتصادی – اجتماعی سازمان ملل متحد ECOSOC است.

 

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/2D7Kw
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن