واکنش خوشکوشک به نوری‌زاد: ریاکاری می‌کنید

بعد از اینکه محمد نوری‌زاد، نویسنده‌ی روزنامه‌ی کیهان تا سال‌های اخیر، متنی به عنوان گپی با اکبر خوشکوشک را در فیسبوک خود منتشر کرد، خوشکوشک نیز در همین شبکه‌ی اجتماعی واکنش نشان داده و نوشت: آیا شما و دوست شفیق‌تان جناب دکتر مهدی خزعلی که برنامه و کتاب هویت و فیلم عصر عاشورا را ساخته‌اید از گذشته‌ی خود توبه کرده‌اید؟!
به گزارش انصاف نیوز، نوری‌زاد که در دولت قبل بخشی از وسایل فیلمبرداری‌اش ضبط شده بود، از ۵ ماه گذشته، هفته‌ای چند روز به مقابل یکی از نهادهای دولتی می‌رفت و حتی در اعتراض به این مساله، کفن پوشیده بود ولی نتیجه‌ای نمی‌گرفت، تا اینکه به نوشته‌ی خود نوری‌زاد، چند روز پیش خوشکوشک را در حال ورود به آن نهاد می‌بیند و خوشکوشک با او گپی می‌زند و خواسته‌اش را می‌شنود و وعده می‌دهد که آن را پیگیری کند. نوری‌زاد این گپ را به صورت مفصل در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند. ۵ روز بعد، نوری‌زاد می‌نویسد که وسایلش را تحویل گرفته است.
اما حالا خوشکوشک به بهانه‌ی گلایه از انتشار آن گونه‌ی آن گپ‌وگفت، نوشته است: امروز شما به دوگانگی رسیده‌اید و گویا غذاب وجدان یقه‌تان را گرفته است. فراموش نکرده‌ایم که در دوران اصلاحات چه سنگ‌اندازی‌هایی کرده‌اید و علیه جناب دکتر خاتمی در روزنامه‌ی کیهان به ناحق چه لجن پراکنی‌هایی که کردید و با سخنرانی‌ها و پخش شبنامه، علیه دولت اصلاحات که منتخب مردم بود تاختید و به گفته‌ی خودتان در جهاد شرکت کردید!
حال که از باج خواهی و گرفتن سهم از جناح اصولگرا ناامید گشته و روی آورده‌اید به نامه نویسی‌های بیهوده و مکرر و بوسیدن دست بهایی و دراویش و رفتارهای متزورانه، کیست که از نیات متملقانه‌ی شما بی‌خبر نباشد؟
آیا شما و دوست شفیق‌تان جناب دکتر مهدی خزعلی که برنامه و کتاب هویت و فیلم عصر عاشورا را ساخته‌اید از گذشته‌ی خود توبه کرده‌اید؟!
هر دو به دنبال بازی با اذهان مردم و پنهان شدن پشت چهره‌ای هستید که به دروغ از خود ساخته‌اید؛ می‌خواهید بگویید ما نبودیم که آن اشتباهات فاحش را انجام داده‌ایم؟
انتظار این است که اینقدر مردانگی در وجودتان باقیمانده باشد که اول اذعان کنید به اشتباهات‌تان و بعد از مردم و انقلاب پوزش بخواهید.
رفتارهای ریاکارانه‌ی شما غیر اینکه دشمنان این مرز و بوم از آمریکا و اسرائیل گرفته تا منافقین کوردل را خوشحال می‌کند و مجالی به شما برای استفاده از رسانه‌هایشان به وجود می‌آورد، ثمر دیگری ندارد.
بنده مدعی نیستم که ما مدینه‌ی فاضله ایجاد کرده‌ایم و بری از اشتباهاتیم اما معتقدم اشتباهات داخلی را باید در داخل حل کرد و پیگیری کرد، نه با همکاری و ارتباط گرفتن از اجانب.
بنده به مراتب بیشتر از شما هزینه داده‌ام و طعم زندان و شکنجه را چشیده‌ام وخانواده‌ام در طول ۳۵ سال بیشترین آزار و اذیت را دیده‌اند و حرف برای گفتن بسیار که در این مجال نمی‌گنجد.
اما من نظر می‌کنم به فرمایشات امام علی ع و ائمه و امام خمینی ره که همانا شهید مظلوم بهشتی می‌فرمود که هم باید خون داد و هم خون دل خورد نه مانند امثال شما که اگرمجالی یابید همچون دوستتان اکبرگنجی پناه می‌برید به دامان رییس جمهور اسرائیل که به شما هم خودکاری به رسم یادبود اهدا کند!
اما ما می‌مانیم با تمام مشکلات از میراث امام عزیزمان و شهدا پاسداری می‌کنیم، علی‌رغم تمام مشکلات و تنگ نظری‌ها، و بدانید این عده‌ای که اکنون به تعریف و تمجید از شما می‌پردازند و در خفا می‌خندند به بلاهت‌تان که چگونه خود را مقابل دلسوزان نظام قرار داده‌اید و بدانید حفظ نظام اولویت اول و آخر بنده است و در پایان عرض می‌کنم حاضرم با مستندات به مباحثه با شما بپردازم، در هر جایی که شما بخواهید، نه با مغالطه و سفسطه‌گری هچون شما، که منش من چون امام ره نداشتن وابستگی است واگر پیرو جمهوری اسلامی و رهبری هستم به خاطر روش و منش امام ره و فرمایشات این بزرگوارانم، والسلام.
انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/LZWWw

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن