استعفای شهردار تهران دروغ نیست!

محمدعلی نجفی شهردار تهران روز گذشته از سمت خود استعفا داده است. «عصر ایران» این را به نقل از «یک منبع آگاه» نوشت: شهردار تهران در جلسه‌ای از سمت خود استعفا داده است.

وی ادامه داد: در جلسه دیروز تلاش شد تا نجفی استعفای خود را پس بگیرد که این اتفاق نیفتاد و او راضی نشد. قرار شد که با پذیرفتن این استعفا، به صورت رسمی استعفای نجفی از شهرداری تهران اعلام شود. جهانگیری جدی‌ترین گزینه شهرداری تهران بعد از نجفی است. در صورت استیضاح حجتی وزیر کشاورزی در مجلس، حجتی نیز از گزینه‌های محتمل شورای شهر برای شهرداری تهران است. در صورت ماندن حجتی در وزارت کشاورزی و جهانگیری در پست معاونت اول، احتمال شهردار شدن محسن هاشمی وجود دارد. در صورت شهردار شدن محسن هاشمی، الویری به ریاست شورای شهر تهران خواهد رسید.


خبر ایرنا: اخبار ضد و نقیض استعفای شهردار تهران

خبرگزاری دولتی ایرنا هم ساعتی پیش در خبری با تیتر «اخبار ضد و نقیض استعفای شهردار تهران» نوشته بود:

یک مقام آگاه در شهرداری تهران، استعفای محمدعلی نجفی از سمت شهرداری پایتخت را تایید کرد.

این مقام آگاه روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: محمدعلی نجفی شهردار تهران صبح امروز استعفای خود را تقدیم شورای شهر کرده است.
به گفته وی، موضوع استعفای شهردار تهران و موافقت و یا مخالفت با آن باید در جلسه شورا مطرح و توسط اعضای شورا بررسی شود.

صبح امروز اخباری مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران در فضای مجازی منتشر شد.

این درحالی است که زهرانژادبهرام، حسن رسولی و حجت نظری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اخبار منتشره مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی را تکذیب کردند.

به نظر شما چه کسی پاسخگوی عملکرد مسوولینی (مانند شهردار) که به صورت غیر مستقیم با رای مردم (شورای شهر) منصوب می‌شوند، باید باشد؟

  • نهاد منصوب کننده (87%, 131 رای)
  • شخص مسوول (13%, 19 رای)

جمع آرا: 150

Loading ... Loading ...

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن