ادعای جنگ نیابتی احمدی نژاد!

یک فعال رسانه‌ای اصولگرا، در توییت‌هایی درباره‌ی «حمید بقایی» معاون دولت اصولگرای احمدی نژاد ادعای عجیبی را درباره‌ی او و دولت روحانی مطرح کرد. بخشی از اصولگرایان در سال‌های اخیر تلاش می‌کنند جریان احمدی نژاد را جدای از اصولگرایان نشان بدهند.

به گزارش انصاف نیوز، «علی قلهکی» نوشت:

🔹۱. بقایی کارمند یک ارگان اطلاعاتی بود، در ابتدای دولت روحانی، این ارگان پرونده بقایی را از قوه قضاییه دریافت و با بیان اینکه بقایی کارمند سابق آنها بوده، به عنوان ضابط پرونده، چندسال! بر روی پرونده وی کار کرد.

🔹‏۲. بقایی چند سالی استندبای بود تا در لحظه واقعه! برای دولت روحانی کارخاصی انجام دهد، اولین خروجی حلقه انحراف برای دولت روحانی، آمادگی برای حضور در انتخابات، وادار کردن رهبری به واکنش علنی و در نهایت ثبت نام همزمان «بقایی _احمدی نژاد» در انتخابات ریاست جمهوری بود.

🔹‏۳. ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات و عدم تایید صلاحیتش، رای قشر مستضعف جامعه را به نفع روحانی، فریز کرد.

🔹‏۴. حمله های مکرر از جنس ضدانقلاب به قوه قضاییه، حمله به نهادهای حاکمیتی خصوصا سپاه پاسداران و در ایستگاه آخر تردید در گردش مالی سپاه قدس در منطقه، از اقدامات حلقه انحراف است که مطلوب طیفی در دولت نیز بود.

🔹‏۵. بازخوانی بحث قتل‌های زنجیره‌ای با گذشت بیش از ۱۸ سال از زمان وقوعش، توسط بقایی-داوری در کانال‌های تلگرامی منسوب به آنها، از اقدامات مورد پسند بخشی از حلقه‌ی ارگان اطلاعاتی مذکور بود.

🔹‏۶. بقایی پاشنه آشیلی بود برای ورود احمدی نژاد در انتخابات و بیان تندترین مواضع ضدنظام از طرف رییس دولت عدالت!

به بیان ساده روحانی به وسیله‌ی احمدی نژاد، نیابتی با نظام جنگید.

اختلاس، پولشویی و……. عمده ترین تخلفات بقایی است که باعث شده حکم زندان بابت آنها دریافت کند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. اگر با این نشخوارهای ذهنی آرامش پیدا می کنند از خبطی که کردند اشکال نداره
    هشت سال تمام منابع و منافع این ملت را به گند کشیدند حالا با این توهمات چه چیزی را می خواهند اثبات کنند.

    5
    2
    1. حقیقتا حقیقتا حقیقتا نشخوار ونشخواراست ……..نه احمدی نژاد تاوانیست که بابت……. باید بپردازید ذوقواذوقوا ذوقوا …..کان من المنظرین…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن