آخرین خبرها از انتقال بقایای پیکرجان‌باختگان سانحه‌ی سقوط هواپیما

در سی و سومین روز از حادثه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج یک محموله ۳ بسته‌ای حاوی بقایای پیکر جان باختگان این سانحه به پایین ارتفاعات دنا منتقل شد.

به گزارش ایلنا، مدیرکل هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هم اکنون نیرو‌های امدادی در ارتفاعات دنا در حال جستجوی بقایای پیکر جان باختگان حادثه سقوط هواپیما‌ ای تی آر ۷۲ شرکت آسمان هستند،گفت: یک محموله ۳ بسته‌ای دیگر از بقایای پیکرجانباختگان پرواز تهران-یاسوج به پایین ارتفاعات دنا منتقل شد.

جهانبین اضافه کرد: این بقایا پس از ۶ روز تلاش بی‌وقفه نیرو‌های امدادی هلال‌احمر، باشگاه کوهنوردی قدویس، هیأت کوهنوردی دنا و نیرو‌های مردمی کشف، به پایین قله انتقال و به پزشکی قانونی استان تحویل شد.

امان اله جهانبین افزود: ۱۴ نیروی امدادی و کوهنوردی به صورت شبانه روز در ارتفاعات دنا مشغول انجام عملیات جستجو هستند.

یاسوج

وی ادامه داد: با توجه به شرایط سخت جستجو برای نیرو‌های امدادی مستقر در ارتفاعات دنا قرار است امروز نیرو‌های تازه نفس در ارتفاعات دنا هلی برن شوند.

۲۹بهمن سال ۹۶ هواپیمای‌ ای. تی. آر ۷۲ تهران به یاسوج پس از ۵۵ دقیقه پرواز در ارتفاعات دنا سقوط کرد و ۶۵ خدمه و مسافر این هواپیما جان خود را از دست دادند.

تاکنون پیکر ۸ مسافراین پرواز به خانواده‌های آنان تحویل شده و عملیات جستجو تا یافتن پیکر دیگر قربانیان این حادثه ادامه دارد.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/DZa7a
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن