دعوت وکیل سعید طوسی از محمود صادقی به مناظره

وکیل سعید طوسی بعد از مواضع محمود صادقی، نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی درباره‌ی پرونده‌ی موکل او، ضمن تاکید بر اینکه تنها درصورت مناظره حرف‌ها و دفاعیات خود را ارائه می‌دهد، گفت که محمود صادقی برای او مهم نیست و ارزشی ندارد!

حمید هروی در گفت‌وگو با خبرنگار انصاف نیوز گفت: بهتر است که آقای نماینده‌‌ی مجلسی که حرف می‌زند را دعوت کنید و من هم بیایم و باهم حرف بزنیم، آن هم فقط حقوقی. من با هر نماینده‌ی مجلسی یا هر وکیلی حاضرم صحبت کنم و اینگونه اظهاراتمان را منتشر کنید.

وکیل سعید طوسی ادامه داد: از نظر شما شاید آقای صادقی نماینده‌ی مجلس هست اما از نظر من هیچی نیست! من وکیلم اما اظهارات ایشان به عنوان نماینده‌ی مجلس اصلا مهم نیست. با ایشان در رابطه با این پرونده به عنوان وکیل پایه یک دادگستری صحبت می‌کنم نه یک نماینده‌ی مجلس.

روایت محسنی‌اژه‌ای از پرونده‌ی سعید طوسی

چرا افکار عمومی به حکم قضایی سعید طوسی اعتماد نکرد؟

واکنش یک جامعه شناس به ماجرای سعید طوسی: آموزش جنسی الزامیست

پدر شاکی پرونده سعید طوسی: سکوت می‌کنم

اولین واکنش سعید طوسی به حکم تبرئه: «دروغ می‌گوید»

سعید طوسی تبرئه شد!

موضع الله کرم علیه سعید طوسی: اشد مجازات و محاكمه حاميانش

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. مرتیکه بی……. (هر کلمه ای به جای نقطه چین نوشته شود او از آن بدتر و کثیف تر است) !!!!!!!!!!!!! تو با هم دهان های[…]خودت هم کلام شو …………
  تو را چه به هم کلامی با مردان مرد، آنهم مردان شریف و پاکدامن و با شرف و متدین و امین و درستکاری همچون جناب آقای محمود صادقی.

  15
  2
  1. خب چرا دفاع نکند؟او وکیل وحامی اعمال اوست … همین برای شناخت شخصیت […] واحتمالا موید عمل موکلش (همکاری ومعاضدت در نفس عمل مورداتهام موکلش)کافیست…واگرنه مانند یک شخص حقوقی سخن میگفت….هم طراز بودن یکی از مواردقبول وکالت است.

   11
   2
 2. اینقدر گیر ندید به این قاری مظلوم. حالا یه اشتباهی کرد و […] ولی اینقدر بصیرت داشت که به اشتباه خود پی برده و عذرخواهی کنه. به هر حال به اون کودکان هم آسیبی وارد نشده و تمام اعضا و جوارحشون سالمه، اما سطل آشغالهایی که شما فتنه گران نفوذی جاسوس آتیش زدید پودر شدند! کاش شما هم کمی بصیرت افزایی میکردید و بابت آن سطل آشغالهای بیگناه توبه و از پیشگاه ملت طلب بخشش میکردید.

  3
  10
  1. فعلا سطل های اشغالی هست که به اطفال مردم رحم نمیکنند واز انها اشغال تر ها مویدان وطرفدارانشان هستند.

   10
 3. آقا طوسے مثل ترکمانچاے و گلستان و از یادھا پاک نخواھد شد اینگونہ انحراف فقط از بی اطلاعے نفرات درگیر و چشم و گوش بستہ بودن آنہا حادث میشود و پدر و مادر و ھمدل بودن آنہا فرزند را نزدیک بہ خود و پرسش و پاسخ از فرزند و آگاہ نمودن از خطرات ، اینگونہ آبروریزی ھا را حذف میکند ، آموزش ضمن تحصیل در اروپا سالہاست انجام میشود .

  3
  1
 4. تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف تف بر صورت همه ناپاکان از جمله […]
  این همه خفت مال این دنیاست !!!!!! باشد تا جهنم آن دنیا را هم درک کنند !!!!!!!!!!!!!!!

  3
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا