خرید تور تابستان

۳۷ تن در تصادفات رانندگی روز گذشته کشته شدند

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه استان البرز در شبانه‌‌روز گذشته پرترددترین استان کشور بوده است، تاکید کرد: در شبانه روز گذشته ۳۷ تن در تصادفات رانندگی کشته شدند.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ مومنی، جانشین فرمانده ناجا در بازدید از پاسگاه پلیس راه آزادراه کرج – قزوین گفت: همه مسافران نوروزی ظرف سه روز باز می‌گردند.

وی با بیان اینکه تمام نیروهای عملیاتی در آماده‌باش ۱۰۰ درصد هستند، اظهار داشت: سفر چند روزه مسافران را خسته کرده است و این خستگی در بازگشت نمود می‌یابد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه استان البرز در شبانه‌‌روز گذشته پرترددترین استان کشور بوده است، تصریح کرد: تمام جاده‌‌ها چه مسیر رفت و چه بازگشت پرحجم و پرتردد است.

مومنی با بیان اینکه کشته‌های تصادفات نوروزی دور اول سفرها کاهش و دور دوم سفرها تاکنون افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: مسافران از شتاب و عجله به طور جدی خودداری کنند.

وی ادامه داد: همه با حمایت از کالای ایرانی به رونق اقتصاد و اشتغالزایی کمک کنیم.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه در شبانه روز گذشته ۳۷ تن در تصادفات رانندگی کشته شدند، ابراز داشت: نقش سرعت و سبقت در تصادفات از حدود ۴۰ درصد در ابتدای طرح نوروزی به ۶۴ درصد در روز گذشته رسید.

وی ۱۰ فروردین را پرحادثه‌‌ترین و پرکشته‌‌ترین روز تعطیلات نوروز تا کنون برشمرد و بیان کرد: این همه شتاب و عجله برای استقبال از خطر چرا؟ رانندگان مدیریت بازگشت داشته و از شتاب و عجله خودداری کنند. آنها سفر را به روز پایانی موکول نکنند و روز طبیعت را از منازل بروند.

این مقام عالی انتظامی با بیان اینکه ناجا با تمام ظرفیت در آماده‌‌باش کامل است، یادآور شد: علت این همه حادثه تعداد اندک متخلفان حادثه‌‌ساز است. خودروهایی که دو تخلف حادثه‌‌‌‌ساز به خصوص سرعت و سبقت غیرمجاز دارند، حتما در دور بازگشت توقیف می‌‌شوند.

مومنی با اشاره به روز طبیعت عنوان کرد: پلیس در روز طبیعت طرح ویژه ‌‌ای دارد و در پارک‌ها آماده‌‌باش کامل است.

و‌ی اضافه کرد: قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا پس از تعطیلات به طور جدی فعال می‌‌شود.شاخص‌‌های امنیتی بسیار بهتر شده است و مشکل خاصی در این خصوص در نوروز نداشتیم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا