«عربستان هرچه سلاح بخرد بهتر است زیرا با ظهور امام زمان به دست اهلش خواهد افتاد»

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: برخی از کشورهای منطقه، به‌ویژه مسئولان کم‌خرد عربستان احساس می‌کنند اگر کشور خود را به زرادخانه تبدیل کنند، امنیت پیدا می‌کنند؛ زهی خیال باطل! البته به نظر من، هرچه سلاح بخرند، بهتر است زیرا با ظهور امام زمان(عج) این تسلیحات به دست اهلش خواهد افتاد.

به گزارش  ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری ظهر امروز طی سخنانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران گفت: بنده در ارتشی مشغول به وظیفه هستم که به نور رهبری هدایت می‌شود. ارتشی که مطیع محض رهبری و ولایت فقیه است.

۲۹ فروردین، روز تولد ارتش انقلابی است

وی با تبریک روز نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: روز ۲۹ فروردین، روز تولد ارتش انقلابی است. خوشبختانه عنوان ارتش انقلابی در بیان رهبری نیز وجود دارد. ارتش انقلابی و ولایی که در روز ۲۹ فروردین با ابتکار و بصیرت امام خمینی روح و جان جدیدی گرفت با محبت امام امت، به سمت قاعده‌هایی حرکت کرد که اصل انقلاب را نشانه گرفته بودند و متعاقبا در دوران دفاع مقدس حرکت کرد.

این مقام عالی ارتش ادامه داد: ارتش در دوران دفاع مقدس با اهدا ۴۸ هزار شهید که ۴۶ هزار شهید آن از نیروی زمینی ارتش هستند، پاسخ ولایتمدارانه‌ای به ولی امر مسلمین داد. امروز در آسمان ارتش ۴۸ هزار ستاره نورافشانی می‌کنند تا ما راه را گم نکنیم.

دشمنان امروز هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند

حیدری با اشاره به تخریب‌های ابتدای انقلاب نسبت به ارتش از سوی ضدانقلاب تصریح کرد: آن روز دشمنان انقلاب بازوی توانمندی، نگهداری و پاسداری از ارزش‌های انقلاب را ارتش می‌دانستند و لذا نوک پیکان هجمه‌ها را به سمت ارتش نشانه گرفتند که با بصیرت امام، ارتش ماند و ارتش هم دین خود را ادا کرده است. امروز هم دشمنان اقتدار ما را در وحدت میان ارتش و سپاه و تولید تسلیحات و تجهیزات بومی شده – که نشانه عزت و روی پا خود ایستادن است – می‌بینند و لذا بخشی توانمندی دفاعی و مخصوصا موشکی ما را نشانه گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه پاسخ من به آنها به تاسی از همکاران شهیدم شعار «ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی» است، خاطرنشان کرد: پاسخ من از این تریبون این است که حماقت نکنید، آزموده را آزمودن خطا است. در زمانی که انقلاب ما دوران طفولیت خود را تجربه می‌کرد با تحمیل جنگ هیچ غلطی نتوانستید بکنید. امروز که انقلاب دوران شکوفایی خود و اتحاد میان نیروهای مسلح را تجربه می کند بازهم هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید.

روزشمار نابودی رژیم صیهونسیتی در تقویم خود درج کرده‌ایم/ روزهایی که ما را تهدید می‌کردند، گذشته است 

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: امروز به فضل خدا و با رهبری‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری، ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به یک بلوغ و نشاط الهی رسیدند که روزشمار نابودی رژیم صیهونسیتی در تقویم خود درج کرده‌ایم. روزهایی که ما را تهدید می‌کردند، گذشته است. این حرف ریشه در اقدامات بی‌بدیلی است که در رکاب رهبری تجربه کردیم.

حیدری در تشریح ویژگی‌های منحصربفرد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: اولین ویژگی، ولایتمداری و ولایت‌محوری است. ویژگی دوم، قطع وابستگی به دنیا است. ویژگی سوم، روی پا خود ایستادن و بومی کردن آنچه که در عرصه دفاعی نیاز داریم، است. امروز شاهد کشوری هستیم که در منطقه بی‌ثبات، باثبات‌ترین و محکم‌ترین کشور است.

تسلیحات عربستان با ظهور امام زمان(عج) به دست اهل آن خواهد افتاد 

وی افزود: برخی از کشورهای منطقه، به‌ویژه مسئولان کم‌خرد عربستان احساس می‌کنند اگر کشور خود را به زرادخانه تبدیل کنند، امنیت پیدا می‌کنند؛ زهی خیال باطل! البته به نظر من، هرچه سلاح بخرند، بهتر است زیرا با ظهور امام زمان(عج) این تسلیحات به دست اهلش خواهد افتاد.

این مقام عالی ارتش با بیان اینکه نیروهای مسلح ما از یک عزت و اقتدار بی‌نظیر برخوردار است، عنوان کرد: این عزت و اقتدار همانند مثلثی است که در راس آن نقش بی‌بدیل مقام معظم رهبری متمایز است. در قاعده این مثلث، بصیرت مردم و ضلع دیگر نیروهای مسلح هستند. این عزت و اقتدار را باید با ولایتمداری و تداوم مسیر شهدا باید حفظ کرد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن