بایرن-رئال؛ لیورپول-رم در نیمه نهایی چمپیونزلیگ

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان به انجام رسید و بر این اساس در بازی رفت، بایرن و لیورپول میزبان رئال و رم خواهند بود.

به گزارش “ورزش سه”، سه شنبه و چهارشنبه گذشته، بازی های برگشت دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به انجام رسید و تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شد.

رم که در بازی رفت ۴-۱ به بارسا باخته بود، در بازی برگشت موفق شد ۳-۰ بر حریف قدر خود پیروز شده و بزرگترین شگفتی بازی ها را رقم بزند. لیورپول نیز در بازی برگشت ۲-۱ بر سیتی غلبه کرد تا در مجموع با پیروزی ۵-۱ به نیمه نهایی برسد.

در روز دوم بازی ها، رئال در زمین خود ۳-۱ به یوونتوس باخت ولی با توجه به برتری ۳-۰ بازی رفت، توانست برای هشتمین سال متوالی راهی نیمه نهایی شود.

بایرن مونیخ هم چهارمین تیم راه یافته به نیمه نهایی بود. ژرمن ها در بازی رفت ۲-۱ در زمین سویا پیروز شده بودند و در بازی برگشت با تساوی بدون گل موفق به صعود شدند.

این برای اولین بار از سال ۱۹۸۱ است که در نیمه نهایی، چهار تیم از ایتالیا، اسپانیا، آلمان و انگلیس حضور دارند. در آن دوره، اینتر، لیورپول، بایرن و رئال حضور داشتند و در نهایت فینال بین لیورپول و رئال در رم برگزار شد که به قهرمانی قرمزهای آنفیلد انجامید(برتری ۱-۰ با گل دقیقه ۸۲ آلن کندی).

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی به این شکل صورت گرفت:

 بایرن مونیخ – رئال مادرید ( چهارشنبه ۵ اردیبهشت و سه شنبه ۱۱ اردیبهشت)

لیورپول – آاس رم (سه شنبه ۴ اردیبهشت و چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت)

بازی های دور رفت، روزهای ۴ و ۵ اردیبهشت و برگشت روز ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت انجام خواهند شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن