فیلمی از زمان شاه – مجیز گویی آیت الله علم الهدی برای پهلوی

/ پاسخی به یک شایعه /

بخش پاسخ به شایعات سایت رسمی آیت الله علم الهدی در کنار انتشار فیلمی با عنوان «فیلمی از زمان شاه – مجیز گویی آیت الله علم الهدی برای پهلوی»، نوشت: «مقایسه عکس آیت الله علم الهدی در سال ۵۴ با تصویر خطیب این مراسم بخوبی کذب و مضحک بودن ادعای تخریب کنندگان را اثبات می‌کند».

به گزارش انصاف نیوز، این سایت نوشت:

«سریال تخریبهای بی نتیجه علیه آیت الله علم الهدی به انتشار تکه فیلمی از عوامل ساواک در لباس روحانیت رسیده است که رژیم منفور پهلوی برای خوش خدمتی و آراستن دین بر چهره بی دین دربار در سالهای قبل از انقلاب ترتیب داده بود و ادعای ناباورانه‌ای شده است که خطیب مجیزگوی این مراسم آیت الله علم الهدي است.
این در حالیست که آیت الله علم الهدي از سخنرانان شهیر آن سالها بود که به جرم روشنگری مردم علیه رژیم ستمشاهی در خراسان، گرگان، مازندران و تهران بارها تحت تعقیب و بازداشت شد. علاقمندان می توانند خاطرات ایشان را که مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر نموده مطالعه بفرمایند.
مقایسه عکس آیت الله علم الهدي در سال ۵۴ با تصویر خطیب این مراسم بخوبی کذب و مضحک بودن ادعای تخریب کنندگان را اثبات می کند».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. این فیلم درست یا نادرست ، یک واقعیت را نشان میدهد و آن اینکه بودند و هستند آخوندهای درباری که همیشه نان به نرخ روز می خورند و در کنار حکومت می مانند..
  الان هم آخوند هایی هستند که ترجیح میدهند به جای در کنار مردم بودن را …

  پس صحت و سقم فیلم چندان مهم نیست، مهم رفتار آخوندهایی است که بخاطر موقعیت و ثروت ترجیح میدهند در کنار حکومت باشند…

  81
  14
  1. این دور باطل تاریخه و بودند و هستند و خواهند خواص و عوام شهوت طلب و دنیادوست که بخاطر رسیدن به دنیای فانی، پست و ریاکارانه در زمین کس و ناکسی بازی میکنند، تاریخ اسلام پراست ازین خیانتها و پستی ها که بر ائمه علیهم السلام وارد آمد.

   6
   3
 2. خدارو شکر اون زمان و این زمان صدای ایشون تقریبا یکی بوده، چهره رو گفتید متفاوته و ما هم گفتیم باشه، صدا چی صدتا کارشناس هم بیارید همشون میتونن به راحتی بگن که صدای ایشونه، البته مهم هم نیست، خاصیت بعضیها در همین تعویض رنگشونه

  61
  15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن