سعید مرتضوی فرار نکند؟!

‏حسام الدین آشنا، مشاور رییس جمهور، در توییتی درباره‌ی «سعید مرتضوی» هشدار داد: «مراقب باشیم مرتضوی خاوری نشود؛ نه فرار كند و نه فراری داده شود. او حامل بلكه عامل  رازهای سر به مهر فراوانی است. بدون او تاریخ قضایی ایران در طول بیش از یك دهه پنهان خواهد ماند».

عبدالله گنجی، مدیر مسوول اصولگرای روزنامه‌ی «جوان» نیز در واکنش به آشنا نوشت: «مرتضوی جرمش مشخص و باید به زندان برود اما جناب ۶پهلوگو از «رازهای سر به مهر» و «دهه پنهان» می‌گوید اصلاح طلبان باید برای هنر ابهام سازی ایشان لنگ بیندازند. شما هم یک حکم قضایی را ببر درب سفارت انگلیس آتش بزن».

به گزارش انصاف نیوز، سعید مرتضوی، قاضی و دادستان سابق تهران که پس از اتهام او در جنایت کهریزک از کار تعلیق شد، تا پایان دولت اصولگرای احمدی نژاد به پست‌های مدیریتی بالا منصوب شد.

او حالا پس از سال‌ها برگزاری دادگاه‌های پرونده‌اش، به حکم زندان محکوم شده است.

«محمود خاوری» رییس بانک ملی دولت احمدی نژاد، در ماجرای یک پرونده‌ی فساد مالی متهم شد و به کانادا فرار کرد.

امروز خبرگزاری تسنیم خبر داد که «یکی از وکلای سعید مرتضوی می‌گوید در پرونده مرتبط با حادثه بازداشتگاه کهریزک وکالت او را بر عهده نداشته و فقط در پرونده تأمین اجتماعی وکالت مرتضوی را برعهده گرفته بوده اما با این حال پنج الی ۶ ماه است از موکل خود بی‌اطلاع است».

محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه‌قضاییه هفته گذشته در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان در خصوص اجرای حکم مرتضوی گفته بود که او (مرتضوی) را گیر نیاوردند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. راست ميگه انصافاً ، اكثر تؤييت ها و نوشته هاى جناب مشاور دچار همين آفته . من نميدونم كسى به ايشون تذكر نداده يا خودش فكر نكرده كه تأثير چنين نوشته هايى بر ذهن و زبان مخاطب اگر منفى و مخرب نباشه هيچ فائده اى هم بر آن مترتب نيست ؟!

    2
    5
    1. من قبلا گفته بودم این اقای اشنا عیبش زیستن درهوای معتدل ودل انگیز رویاهاست……مرتضوی چرا فرار کند ؟از که فرار کند؟برای چه فرار کند؟مگر ایشان عملی مغایر با سیاست های مطلوب حضرات مرتکب شده ؟مگر عمل او از اوایل مسئولیت هایش تاحالا مخالفتی با دستورات وخواسته های حضرات معنونین داشته است؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن