ژوله هک شد، به سیروان خسروی کنایه زد!

«امیرمهدی ژوله» بازیگر طنز و طنز پرداز، یک روز پس از پاسخی که به انتقاد سیروان خسروی درباره‌ی سلبریتی‌های حامی دولت نوشته بود، می‌گوید هک شده و با کنایه به هواداران سیروان اعلام کرده است.

به گزارش انصاف نیوز، ژوله در فیسبوک نوشت:

«خب به حول و قوه الهی و همت ملت غیور ذوب در فلان خواننده‌ی قهرمان سلبریتی کش (با ضم کاف) صفحه اینستاگرام من هک شد تا بعد از سه سال به آغوش فیس بوک متروک عزیز برگردم.

واقعا تفاوت فضای فیس بوک و اینستاگرام رو که ادم میبینه کاملا متوجه میشه چرا اینستاگرام هیچ وقت فیلتر نمیشه!

این رجعت هرچند کوتاه و موقت باعث شد تا یه بازنگری تو رفتار و کردارم بکنم.میخوام از این به بعد از منفعت طلبی و بی سوادی دست بردارم.واقعا تاکی باید راجع به هر اتفاق سیاسی و اجتماعی زر بزنم و همدردی کنم و تسلیت بگم و تبریک عرض کنم و نقد کنم و فحش بخورم و ممنوع التصویر بشم و فالوئر برنجونم و دشمن بتراشم و هک شم؟واقعا تا کی میخوام هم از توبره بخورم هم از اخور؟!

دیوونه م مگه؟از این به بعد فقط میخوام مردمی باشم و عکس بذارم از آب میوه هام و ورزش کردنام و کنسرت رفتنام و دایورت کردنام.هر از گاهی هم یه بندی میکنم به هرکی که دردی داره و حرفی داره و سوار بر حال بد مردم،اروغ تفاوت میزنم و بقیه ش رو میسپرم به دخترکان تازه بالغ شده ذوب در وجنات و سکناتم».

 

سیروان خسروی چه گفته بود؟

سیروان خسروی، خواننده، سه روز پیش در صفحه‌ی شخصی خود نوشته بود:

«مشمئزکننده‌تر از وضعیت اسفناک کشور، پست‌های انتقادی سلبریتی‌هایی هستش که پارسال همین موقع در حال یارگیری بنفش بودن، قبل‌تر هم مشغول یارگیری سبز و امروز هم که منتقدند و فردا هم حامی رنگ مد روز و باب میل اکثریت خواهند بود. وقتی سلبریتی‌هایی که بیشترشون حتی در زمینه شغلی خودشون بی‌سواد هستن، الگو میشن، انتظاری بیش از این نباید داشت».

 

پاسخ ژوله

ژوله در پاسخ به او در اینستاگرام نوشته بود:

«نفهمیدم الان دقیقا از کجای ماجرا مشمئز میشی؟ به قول خودت عده‌ای از سلبریتی‌ها برای سبز و بنفش یارگیری می‌کردند. الان هم دارن انتقاد می‌کنن. خب؟ الان با سبز و بنفش بودن مشکل داری یا با انتقاد کردن؟

برادر ما رای دادیم چون یه بار رای نداده بودیم احمدی‌نژادی رییس جمهورمون شد که الان کل نظام دنبال خودش و پرونده‌هاش و اعوان انصارش کردن. ما ور سبز و بنفش بودیم چون فکر می‌کردیم ور مردمه. ور خواسته‌های اکثریت مردم. ور آزادی‌های بیشتر اجتماعی و بازتر شدن فضای سیاسی و شفافیت و کارایی اقتصادی و روابط خوب با جهان و آزادی رسانه‌ها و قانونگرایی و پاسخگویی و فضای فرهنگی کاش باز شه بیایم کنسرتت و ال و بل.

درست فکر می‌کردیم یا غلط ولی این ور بودیم. راست می‌گفتند یا نه ولی این ور بودیم.شد یا نشد ولی این ور بودیم. شما کدوم ور بودی که حالا مشمئز می‌شی از ما؟ ور کاندیداهای رقیب بودی یا زیر پتو پای شعر یادت نره مبارزه منفی و قهر سیاسی می‌کردی؟ ور دیگه که نداریم.

و رای دادیم و اصلا رای دادیم که بتونیم انتقاد کنیم. بتونیم مراقبت کنیم، تذکر بدیم، موأخذه کنیم. اصلا پشیمون بشیم. پیامبر که به رسالت برنگزیدیم، رئیس جمهور انتخاب کردیم. اگر انتقاد و سوال و توضیح خواستن، گام بعدی رای دادن هم نباشه (که هست) باز هم ممکنه ما از رأی‌مون پشیمون بشیم، همونقدر که رئیس جمهورمون ممکنه وعده‌هاش رو نتونه یا نخواد یا نذارن عملی کنه.

تو چیکار میکنی برادر؟ انتخاب می‌کنی بعد می‌ری رو سایلنت مود که رئیس جمهورت چوب جادوش رو بزنه رو مملکت و به‌به سوئیس شد؟

یا از همون زیر پتو، همشون لنگه همه‌ن و سگ زرد و ایشالا یه چیزی می‌شه همین روزها؟ حالت دیگه که نداریم.

سیروان جان خیلی سختم بود نوشته‌ای محترمانه بنویسم در جواب نوشته سطحی و کودکانه و بی‌ادبانه و دور از هوش و سوادی که ازت سراغ دارم. لااقل تو زمینه شغلی خودت.

تکمله: با احترام به همه تحریمی‌ها و احترام به همه رای‌دهندگان به کاندیداهای غیر رئیس جمهور و با احترام به شعر یادت نره.»

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/4spDF
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن