«جزییات پرداخت‌های دولت از محل بودجه‌ی عمومی کشور در اختیار مردم قرار گرفت»

معاون نظارت مالی وزیر اقتصاد و خزانه دار کل کشور گفت: براساس دستور رییس جمهوری برای تکریم حقوق شهروندی و ابلاغ ضوابط اجرایی بودجه 1397، همه پرداخت‌های مرتبط با هزینه های عمومی دولت از امروز در اختیار مردم قرار گرفته است.

به گزارش وبسایت وزارت امور اقتصادی و دارایی، «سیدرحمت الله اکرمی» افزود: به دنبال دستور صریح رییس جمهوری و ماموریتی که وزیر امور اقتصادی و دارایی به این معاونت محول کرد، در ماه های اخیر زیرساخت ها و مقدمات انتشار اطلاعات پرداخت های خزانه داری کل کشور فراهم شد.

وی ادامه داد: از امروز مردم می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی وزارت امور اقتصادی و دارایی به نشانی www.mefa.ir، «گزارش پرداخت های خزانه داری کل کشور» را دریافت کنند و در جریان جزییات پرداخت های دولت از محل بودجه عمومی کشور قرار گیرند.
خزانه دار کل کشور اعلام کرد: اکنون اطلاعات پرداخت های فروردین 1397 قابل دسترسی است و از این پس اطلاعات مربوط به پرداخت ها به طور مستمر به روزرسانی می شود.

به گزارش ایرنا، رییس جمهوری در یکصد روز نخست کار دولت یازدهم، گزارشی از تهیه و تدوین منشور حقوق شهروندی ارائه کرد و آن را برای بررسی در اختیار مردم و حقوقدانان قرار داد.

بیست و نهم آذرماه سال 1395 منشور حقوق شهروندی رونمایی شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا