پزشکیان: دولت احمدی ن‍ژاد از ابتدا انحراف داشت

نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش برخی جریانها جهت منزوی کردن سابقون انقلاب گفت: نتیجه منزوی کردن سابقون انقلاب، از هم پاشیدگی است.
به گزارش انصاف نیوز، دکتر مسعود پزشکیان در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به تلاش برخی جریانها جهت منزوی کردن سابقون انقلاب گفت: درست است که برخی سعی در منزوی کردن سابقون انقلاب را دارند اما آنها خود نباید منزوی شوند.
 نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در انقلاب اسلامی برخی نقش یکی از دو زنی را بازی می کند که برای حکمیت در مورد فرزند خود نزد امیر المومنین رفته بودند و مادر واقعی برای حفظ جان فرزندش مادری خود را انکار کرد، افزود: عده ای به دلیل علاقه به انقلاب، مملکت، حاکمیت و نظام و برای از بین نرفتن آن در بسیاری از موارد کوتاه می آیند اما عده ای دیگر انقلاب برایشان اهمیتی ندارد.
وی با بیان اینکه بسیار روشن است که در صورت نبودن افراد صادق، کارشناس و با تجربه در میدان، افراد ناشی و غیراصلح خود به خود شغل ها را خواهند گرفت، تصریح کرد: باید بدانیم که حضور سابقون انقلاب در عرصه سیاسی کشور بسیار پر اهمیت است و در صورت کنار رفتن آنها و روی کار آمدن افرادی بی تجربه و غیر علاقمند به انقلاب، نظام و مملکت از هم می پاشد.
پزشکیان در ادامه با اشاره به یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به ناطق نوری مبنی بر اینکه “انحراف دولت سابق دقیقا از هنگامی شروع شد که احمدی‌نژاد و حلقه انحرافی پیرامون وی راه و رسم اصولگرایی را کنار گذاشته و به دنباله‌روی از بینش و روش مدعیان اصلاحات و حزب کارگزاران روی آوردند”، با بیان اینکه روند روند دولت گذشته از یکجا شروع نشد، ادامه داد: انحراف دولت احمدی نژاد از زمان نقد تمام دولت های گذشته  و امتناع وی از عمل به قانون چهارساله برنامه که هیچ احدی هم از آن جلوگیری نکرد، شروع شد.
وی با تاکید بر اینکه انحراف در دولت احمدی نژاد از همان ابتدا وجود داشت، توضیح داد: احمدی نژاد در بحث سیاست خارجی به جای دفاع از حقوق ملت با کاغذ پاره خواندن قطعنامه ها، غرب را نسبت به ایران جری تر کرد و در ادامه مشاهده کردیم که همان کاغذ پاره ها چگونه برای مملکت ایجاد مشکل کرد.
وی با اشاره به مفاسد اقتصادی دولت نهم و دهم گفت: بحث رانت ها و اختلاس های کلان نیز مواردی از انحرافات دولت است که هر روز که می گذرد آشکار تر می شود.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: بنابراین هیچ احدی نمی تواند انحراف دولت احمدی ن‍ژاد را به اصلاح طلبان و کارگزاران نسبت دهد.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا