حالت‌های غیر رسمی‌تر آیت الله خامنه ای

«سید محمدعلی ابطحی» عضو شورای مرکزی حزب اصلاح طلب «مجمع روحانیون مبارز» در یادداشتی تلگرامی نوشت: «در طول سی سال گذشته شاید بیش از نود در صد اوقات، مردم آیت الله خامنه ای را در یک لوکیشن حسینیه امام خمینی دیده اند. آدم دوست دارد گاهی کمی غیر رسمی تر و خودمانی تر هم رهبرش را ببیند. من که از قبل انقلاب از نزدیک جزو مریدان و شاگردانشان بوده ام و ساعتهای زیادی در دفتر نشر آثار ایشان از خاطراتم در مورد رهبری برنامه ضبط کرده اند، دلم برای آن ایت الله تنگ‌شده بود.

تصویرهای اندکی که امروز در نمایشگاه کتاب از ایشان پخش شد، فرح انگیز بود. خواندن هر چهار جلد خانواده تیتو. مطالعه رمان سیاسی عاطفی چشمهایش بزرگ علوی و خدا بیامرزی برای او و دهها اظهار نظرهای مشابه که یقینا در نمایشگاه کتاب داشته اند، و شاید پخش نشده و دوباره دیدن همان آیت الله خامنه ای چهل سال پیش، ابتهاج آفرین بود.

ای کاش برنامه ریزان اجازه دهند مردم از این حرف‌های آقا که من و هم نسلان من بخصوص اگر مشهدی باشند خاطرات زیادی دارند و همه شهادت می دهند که واقعیت ذاتی ایشان است، و نیز از حضور ایشان در جاهای مختلف و حالت‌های غیر رسمی‌تر بیشتر ببینند و بشنوند».

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/NUTuk
برچسب ها

نوشته های مشابه

3 Comments

  1. آقای خامنه ای حس لطیف و زیبایی دارند مثل سخنانشان که سلیس و روان است و من کلی از ایشان فن کلام و بیان یاد گرفتم.خدا عمرشان بدهد.

    4
    4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن