انتظار احمدی نژاد: رسیدگی خارج نوبت حمید بقایی!

کانال تلگرامی محمود احمدی نژاد درباره‌ی آخرین وضعیت «حمید بقایی» معاون دولت او که از حدود دو ماه پیش برای گذراندن محکومیت در پرونده‌ی مالی در زندان اوین به سر می‌برد، نوشت: «آقای بقایی [عصر یکشنبه] از بیمارستان به زندان اوین منتقل شد».

به گزارش انصاف نیوز، کانال احمدی نژاد با ادعای این که بقایی تاکنون ۶۱ روز در اعتصاب غذا بوده، شرایط جسمی او را «بسیار خطرناک» توصیف کرده و گلایه کرده که «هنوز با رسیدگی خارج از نوبت به درخواست وی برای اعاده دادرسی موافقت نکرده‌اند».

احمدی نژاد و نزدیکان او در چندین پرونده‌ی قضایی خود در سال‌های اخیر، معمولا به رویه‌های قضایی بی توجهی کرده‌اند، از جمله خود او بعد از احضار به دادگاه نرفت. سعید مرتضوی، دادستان برکنار شده پس از ماجرای کهریزک که در دولت او مسوولیت‌های بالایی گرفته بود هم یک ماه پیش برای اجرای حکم حبس در یکی از شهرهای شمالی مخفی شده بود که بازداشت شد.

حمید بقایی در میانه‌ی رسیدگی به پرونده‌ی خود، حواشی زیادی داشت و اسفندیار رحیم مشایی، دیگر معاون احمدی نژاد، پس از انتقال بقایی به زندان، حکم حبس او را در مقابل سفارت انگلیس در تهران به آتش کشید و چند روز بعد بازداشت شد.

بنا بر ادعای کانال احمدی نژاد، بقایی روز یکشنبه «در بیمارستان بقیه الله و به هنگام ملاقات با خانواده اش، به عوامل قضایی که اصرار بر حضور غیر متعارف در این ملاقات داشتند، اعتراض کرد و با در آوردن لباس بیمارستان، خواستار بازگشت به زندان شد».

سعید مرتضوی، مدیر عالی رتبه‌ی دولت احمدی نژاد از یک ماه پیش در حال سپری کردن محکومیت خود در پرونده‌ی جنایت بازداشتگاه کهریزک است.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/bPm9E
برچسب ها

نوشته های مشابه

One Comment

  1. خب که چی انصلف؟؟ اصلاح طلبها که من هم بهشون معتقد بودم و الان نه به اونا و نه اینها اعتقادی ندارم مگه مدام حرف [و انتقاد از] برخوردهای سیاسی و ضرورت هیات منصفه و غیره نمی زدند؟؟؟ کاش یکی برعکس شما خودش بدونه که به چه حقیقتی معتقده بعد اونو دیگه جناحی نکنه. نه آقا! این دیگی که پاش هیزم میارید همونه که توش سوختید و باز هم سوزوندن شما هم با این هیزمها اتفاق میفته.مگه اینکه بالکل اصولگرای بانزاکت یعنی همون محافظه کار شده باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن