بان.کیمون: نظامی اسرائیلی را فوری آزاد کنید!

بان کی مون دبیر کل سازمان ملل هم خواستار آزادی فوری سرباز اسرائیلی ربوده شده توسط نیروهای مقاومت شد و این اقدام را نقض آتش بس قلمداد کرد.
به گزارش انصاف نیوز این در حالی است که آقای بان کی مون چنین واکنشی را در قبال کشته شدن 1500 فلسطینی غزه از خود نشان نداده بود!
بنا بر گزارش خبرگزاری فارس، پیش از این سازمان ملل طی بیانیه ای خواستار آزادی این صهیونیست شده بود و آمریکا هم اقدام  نیروهای مقاومت در ربودن یک نظامی صهیونیست را محکوم کرد.
بان کی مون در حالی ربوده شدن این نظامی اسرائیلی را محکوم کرده که صهیونیست ها با حمله به نوار غزه و حتی هدف دادن مدارس سازمان ملل در این منطقه نزدیک به 1500 نفر را ربوده اند و پیش از جنگ غزه به بهانه کشته شدن سه صهیونیست در کرانه باختری 200 نفر را در این منطقه دستگیر کرده بودند.
رژیم صهیونیستی روز جمعه در بیست و پنجمین روز حمله به نوار غزه اعلام کرد با آتش بس 72 ساعته موافقت کرده است، اما ساعاتی بعد با نقض آتش بس به رفح در جنوب غزه حمله کرد و 70 نفر در این حملات صهیونیست ها کشته شدند.
پس از آن بود که مقاومت اعلام کرد که یک نظامی صهیونیست قبل از شروع آتش بس 72 ساعته به اسارت گرفته شده و 2 نظامی دیگر کشته شده اند. روزنامه القدس نیز اعلام کرد که نظامی صهیونیست ناپدید شده در غزه «أدیر گولدرن» نام دارد و یکی افسران بلند پایه دشمن صهیونیستی به شمار می رود.
این دومین نظامی صهیونیست است که از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه توسط نیروهای مقاومت به اسارت گرفته می شود.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا