سرپرستی تیم پزشکی مهدوی کنی به ولایتی انتقال یافت

یکی از نزدیکان آیت‌الله مهدوی کنی تغییر تیم پزشکی رئیس مجلس خبرگان را تایید کرد.
وی علت این تغییر را تقویت کادر تخصصی و پزشکی آیت‌الله مهدوی‌کنی اعلام کرد و گفت: تیم جدید پزشکی رئیس مجلس خبرگان به سرپرستی علی اکبر ولایتی رئیس بیمارستان مسیح دانشوری درحال درمان و مداوای ایشان هستند. وی  همچنین با اشاره به آخرین وضعیت جسمی آیت‌الله مهدوی کنی نیز گفت: وضعیت تنفسی بهبود یافته است ولی در وضعیت مغزی تغییری ایجاد نشده و دیگر اعضای بدن رئیس مجلس خبرگان نیز در وضعیت خوب است.
 
به گزارش انصاف نیوز به نقل از فارس منبعی اگاه به این خبرگزاری درباره وضعیت مهدوی کنی خبر داد: روند بهبود ایشان تغیری رو به بهبودی است. وی همچنین تصریح کرد: منتها بازگشت سلول‌های مغزی خیلی کند است در حالیکه دستگاه‌های داخلی بدن مثل قلب و ریه و کلیه و کبد و… خیلی سریع ظرف چند هفته بازسازی شدند وبحمدلله خوب کار می‌کنند.
ابراهیم انصاریان رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان نیز ضمن اشاره به آخرین جزئیات روند درمانی رئیس مجلس خبرگان اظهار داشته بود:تاکنون با همکاری بیمارستان، پزشکان و متخصص‌های مختلف بر بالین رئیس مجلس خبرگان حاضر شده و دستورات لازم را جهت بهبود حال وی ارائه کردند.
وی ادامه داد: در این مدت با توجه به ویژگی خاص بیماری و بستری بودن طولانی در هفته‌های گذشته ریه ایشان دچار عفونت شدید شد که با فعالیت پرتلاش پزشکان خوشبختانه مقدار زیادی از این عفونت برطرف شده است و برای ادامه درمان آن نیز پزشکان در حال مداوا و درمان هستند.
انصاریان تاکید کرد: فعالیت مغزی آیت‌الله مهدوی‌کنی هنوز به سطح مطلوب نرسیده است که ما امیدواریم همچنان که امت عزیز و مؤمن تا کنون ایشان را مشمول دعاها و توسلات خود قرار داده‌اند باز هم خانواده حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی درخواست دعا برای ایشان را دارند و با توسل به حضرت ولی عصر (عج) سلامتی کامل ایشان را خواستار شوند.
انتهای پیام./

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن