نماینده‌ی دلواپس: جنایت مدرسه غرب تهران ثمره اجرای سند۲۰۳۰ است!

یکی از نمایندگان دلواپس مجلس مدعی شد: جنایت اخیر مدرسه غرب تهران را ثمره اجرای سند ۲۰۳۰ است!

به گزارش ایسنا حسینعلی حاجی ‌دلیگانی در جلسه صبح امروز چهارشنبه مجلس در تذکری گفت: در جریان پیگیری موضوع ۲۰۳۰ دولت گفت این امر لغو شد، اما اخبار رسیده حاکی از این است که این سند به صورت جسته و گریخته در برخی جاها اجرا می شود و یکی از آنها در مدرسه غرب تهران بروز کرد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: در بودجه سال ۹۷ مجلس اجازه نداد که بنزین گران شود، اما الان اخباری است که دولت قصد دارد بنزین را گران کند شما به عنوان رییس مجلس به این موضوع وارد شوید. با توجه به شرایط اقتصادی نظارت کنید.

وی با اشاره به وظیفه رییس جمهور در مسائل اجرایی نیز گفت:‌ ۲۵ هزار مهندس بیکار شدند و این به خاطر اختلاف ابلاغیه دو وزیر راه و کشور در خصوص نظارت بر امور ساختمانی است، متاسفانه شهرداری ها افت کرده‌اند و سایت ارائه پروانه ساختمانی بسته شده. صنعت ساختمان پیش از این نیز دچار مشکل بود.

حاجی دلیگانی با هشدار نسبت به بیکار شدن کارگران ساختمانی گفت:‌ بخشی از این کارگران را نیز از اتباع خارجی استفاده کرده اند. رییس جمهور باید در این مسئله ورود کند یا شما باید ورود کنید تا این مشکل حل شود.

وی با بیان اینکه طبق مصوبه دولت قرار است صد دستگاه نعش کش از خارج وارد شود، گفت:‌ وقتی برای زنده‌ها ماشین تولید کنیم برای مرده ‌ها نمی توان ماشین تولید کنیم.

علی لاریجانی در واکنش به این تذکر گفت: کمیسیون های آموزش و عمران این مسائل را پیگیری کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/L4OJR
برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. همجنس بازی در تواریخ نه چندان دور ایران حکایتهایی دارد مثلا در همین اطراف کشور خودمان یا حکایتهای ایرج میرزا سند ۲۰۲۰ ؟اگر سری به همجنس گرایان ۱۵سال پیشتر که به ارکیه رفتند یا اروپا یا یکسری به روانشناسان وطنی میزدید میفهمی از کی ایم مطلب ریشه در سالها بلکه قرنها در ایران داشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن