واکنش دورف به تحریم تلگرام در اپ استور

روز گذشته بود که اعلام شد شرکت اپل از اواسط ماه گذشته، ارائه نسخه‌های جدید اپلیکیشن تلگرام برای iOS را بسته است. در توضیح تلگرام در رابطه با مسدود شدن این اپ در اپ استور آمده بود: متأسفانه شرکت اپل نسخه‌های به روزرسانی شده تلگرام را در iOS خود از اواسط آوریل مسدود کرده است.

به گزارش «راه دانا»، حال ساعاتی پیش پاول دورف در کانال تلگرامی اش، نسبت به این موضوع واکنش داد و ابتدا از مشکلات پیش آمده برای ناهماهنگی نسخه جدید ios 11.4 با تلگرام از کاربران این پیام رسان عذرخواهی کرد و گفت: متاسفانه برخی از ویژگی های Telegram، مانند استیکر ها، درست در iOS 11.4 کار نمی کنند هرچند ما هفته پیش به دنبال حل این مشکل بودیم.

وی در ادامه به تحریم تلگرام توسط اپل واکنش نشان داد و گفت: اپل از تلگرام برای به روز رسانی برنامه های iOS خود در سراسر جهان جلوگیری کرده است، زیرا مقامات روسی دستور دادند که اپل Telegram را از فروشگاه اپ استور حذف کند.

متاسفانه، اپل با ما کنار نیامد. در حالی که کاربران ios تلـگرام در روسیه تنها ۷ درصد از جمع کل کاربران Telegram را تشکیل می دهد.

اپل از اواسط ماه آوریل به روز رسانی های همه کاربران Telegram را در سراسر جهان محدود کرد. در نتیجه، ما نیز بعد از ۲۵ مه ۲۰۱۸ قادر به پاسخگویی کامل به GDPR برای کاربران اتحادیه اروپا نبودیم. ما تلاش های خود را برای حل وضعیت و ادامه دادن آپدیت های ios تلاش می کنیم تا بتوانیم به دست شما برسانیم.
متاسفم برای ناراحتی و متشکرم از صبر شما.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/mDzyq
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن