معاون دادستان: ‏مسدود شدن تلگرام ضربه سختی به آمریکا وارد کرده است!

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: تیر نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی دقیقا به هدف اصابت نموده و مسدود شدن تلگرام در ایران ضربه سختی به آمریکا وارد کرده است.

عبدالصمد خرم آبادی در کانالش در پیام رسان سروش نوشت:

“در خبرها شنیدم که آمریکا بنده و تعدادی از دوستان را که قدم‌هایی را در جهت استقلال فضای مجازی کشور و ممانعت از سلطه بیگانگان بر این فضا برداشته ایم تحریم کرده است. این تحریم‌ها در واقع نعره دردمندانه‌ای است که آمریکا بخاطر ریخته شدن یال و کوپالش سر داده و نشان از ضربه مهلکی است که بر پیکر پلید شیطان بزرگ وارد شده است.

من منتظر تحریم از ناحیه آمریکا بودم چرا که آمریکایی‌ها بارها اعلام کرده بودند اگر ایران تلگرام را مسدود کند تحریم‌هایی را اعلام و اعمال خواهند کرد. این تحریم‌ها برای من تازگی ندارد. چند سال پیش نیز که به منظور جلوگیری از انتشار فیلمی توهین آمیز به ساحت مقدس رسول اکرم (ص) اقداماتی علیه یوتیوب انجام داده بودم از ناحیه اتحادیه اروپا تحریم شدم و آن تحریم هنوز ادامه دارد.

تحریم برخی از مسئولین فضای مجازی کشور از ناحیه آمریکا نشانگر این است که تیر نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی دقیقا به هدف اصابت نموده و مسدود شدن تلگرام در ایران ضربه سختی به آمریکا وارد کرده است. این تحریم به کسانی که خبر از پشت پرده تلگرام نداشتند، نشان داد که پیام رسان تلگرام دارای مالکیت و ماهیت آمریکایی – صهیونیستی است.

با تحریمم از ناحیه آمریکا اطمینان حاصل کردم اقدامات کوچکی که جهت رفع سلطه بیگانگان از فضای مجازی کشور انجام داده‌ام شیطان بزرگ را جریحه‌دار کرده است؛ لذا در ادامه این مسیر مصمم‌تر شدم.

با تأسی از سید شهدای انقلاب و معمار دستگاه قضایی شهیدمظلوم دکتر بهشتی به شیطان بزرگ می‌گوییم ‘آمریکا از جمهوری اسلامی ایران عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر’. مطمئن هستم که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. وقتی در یک ناارامی تعدادی کشته میشن باز آمریکا میپره وسط و محکوم و به بهانه حمایت از حقوق بشر تحریم وضع میکنه، معنیش این نیست که کشتن معترضان ضربه سخت به آمریکا وارد کرده. برعکس، من فکر میکنم فیلتر شبکه ای که مورد استفاده ۴۵ میلیون نفر از جمعیت بالغ کشور قرار داره به خودتون ضربه سخت وارد میکنه.

  2. لطفا مقدار این فشار وسطح وارده انرا بطور مبسوط ومنقحی دفعتا واحده معلوم واعلام فرمایید……..اجرک ا………وفقکم ا….فی ضرب علی رئوس امر کیه….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا