ادعایی درباره‌ی ادعای علی محمد غریبانی

پس از انتشار ادعاهای «علی محمد غریبانی» درباره‌ی وضعیت حزب «انجمن اسلامی مهندسان ایران» [لینک] که در روزهای اخیر دو نتیجه برای دو کنگره به این نام با دو دبیرکل برای آن منتشر شده [لینک]، روابط عمومی گروه رقیب غریبانی، ادعاهای او را تکذیب کرد.

متن ارسالی به انصاف نیوز با عنوان «روابط عمومی انجمن اسلامی مهندسان ایران» از طرف «کمال مرادی» در پی می‌آید:

با سلام. در پی درج مصاحبه آقای علی محمد غریبانی در خصوص انجمن اسلامی مهندسان ایران، روابط عمومی انجمن اسلامی مهندسان ایران ضمن تکذیب مطالب مذکور، موارد ذیل را جهت چاپ به منظور تنویر افکار عمومی ارسال می‌نماید.

۱ . انجمن اسلامی مهندسان ایران پس از ۱۸ سال با پیگیری اعضای هیات مؤسس، دبیران و اعضای آن در سراسر کشور در سال ۹۴ با حضور نماینده وزارت محترم کشور و با مسوولیت آقای غریبانی و مدیریت اجرائی آقای مرادی هشتمین کنگره خود را برگزار و شورای مرکزی خود را انتخاب نمود (مصاحبه آقای غریبانی به پیوست). [لینک]

۲ . شورای مرکزی منتخب کنگره ۹۴ در اولین جلسه خود به تاریخ ۳/۱۰/۹۴ آقای غریبانی را برای مدت یکسال به‌اتفاق آراء به‌عنوان دبیرکل انتخاب نمود. (تصویر صورتجلسه بپیوست)

56873687267868745

۳ . همان شورای مرکزی در جلسه یازدهم مورخه ۲۳/۱۲/۹۵ نامبرده را به دلیل عدم تمکین به مصوبات شورای مرکزی، ایجاد انشعاب از شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورایعالی سیاستگذاری و … به اتفاق آراء از دبیر کلی عزل و آقای خسروی را جایگزین نامبرده نمود. (تصویر صورتجلسه پیوست) ولی علی رغم عزل نامبرده، ایشان از تحویل اسناد، مهر، اموال و دارائی انجمن استنکاف نموده و خود را همچنان دبیر کل می‌نامید. (مراتب از طریق مراجع قضایی در حال پیگیری می‌باشد)

56873687267868746 56873687267868747

56873687267868748

۴ . نهمین کنگره انجمن اسلامی مهندسان ایران بر اساس نامه شماره ۱۷۰۴۷۲ مورخه ۱۷/۱۰/۹۶ کمیسیون ماده ۱۰ احزاب (تصویر پیوست می‌باشد) با حضور آقای دکتر حسین کمالی به عنوان نماینده کمیسیون و خانم مسعودی به عنوان نماینده وزارت محترم کشور با حضور دبیر کل (آقای خسروی)، اعضای هیات مؤسس، اعضای شورای مرکزی، دبیران و اعضای انجمن اسلامی از سراسر کشور و با پیام سید محمدخاتمی و با حضور شخصیت‌های سیاسی در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۹۷ در کانون توحید و بارعایت کلیه جوانب قانونی برگزار و پس از تطبیق اساسنامه با قانون جدید احزاب، شورای مرکزی جدید نیز انتخاب و مدارک مربوطه جهت طی مراحل قانونی تقدیم کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گردید. ولی آقای غریبانی به عنوان یک شخصیت قانون گریز مجدداً” جلسه ایی را تحت عنوان انجمن اسلامی مهندسان ایران در تارخ ۱۱/۳/۹۷ بدون حضور نماینده وزارت کشور برگزارمی نماید تا بدین طریق انشعاب خود را از انجمن اسلامی مهندسان اعلام نماید.

56873687267868749

۵ . شورای مرکزی منتخب کنگره نهم آقای محمد ابراهیم اصغرزاده را به‌عنوان دبیر کل انجمن انتخاب و به وزارت محترم کشور معرفی نمود.

۶ . با توجه با اینکه تمام اسناد و دارائی موجود انجمن در اختیار آقای غریبانی می‌باشد و علی رغم پیگیرهای مکرر از تحویل آن و همچنین ارائه گزارش مالی استنکاف می‌کند، انجمن در این مدت با حق عضویت اعضاء که در اساسنامه مشخص شده است به فعالیت خود را ادامه داده است.

در پایان اعلام می‌داریم که تا طی مراحل قانونی و تصویب کنگره نهم در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، آقای رحمت اله خسروی همچنان به عنوان دبیرکل انجمن بوده و هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به انجمن از طریق ایشان منتشر خواهد شد.

انجمن حق پیگیری هرگونه درج اخبار در مورد این حزب را از طرف اشخاص، مطبوعات و سایت‌ها را برای خود محفوظ می‌دارد.

روابط عمومی انجمن اسلامی مهندسان ایران

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن