روایت یک فعال رسانه‌ای اصولگر از شعار علیه احمدی‌نژاد در روز قدس

«محسن حدادی»، فعال رسانه‌ای اصولگر در خبرآنلاین نوشته است:

«

هشت سال رئیس جمهور بود و حالا در راهپیمایی مردمی روز قدس هم اگر آن چندنفر اطرافش نباشند، نمی‌تواند 20 قدم هم در انقلاب راحت حرکت کند!

 

تقاطع حافظ و انقلاب، از توی پیاده رو وارد شدند. 20 نفری دور فردی حلقه زده بودند و محکم و پشت سرهم شعار می‌دادند و مراقب بودند از او فاصله نگیرند. حلقه محافظان هم چنان تنگ بود که اگر کسی از میان این 20 نفر هم می‌گذشت نمی‌توانست خودش را به او برساند.

زیر پل کالج؛ ساعت 11.34 دقیقه: صل علی محمد، یاور رهبر آمد…

همین یک شعار کافی بود که اطرافیانم با تعجب و بلند بپرسند: یاور رهبر؟

جوانی حدود 35ساله در حالی که دست پسرش را گرفته بود، بلند فریاد زد: این یاور رهبره؟

کامله مردی کت و شلواری لبهای خشک شده‌اش را روی هم گذاشت، آب دهانش را قورت داد و نزدیکش شد: «مرگ بر ضد ولایت فقیه!»

یکی از همراهان سن و سال دار و در گروه محافظان مردمی! «احمدی نژاد» رو کرد به او و با حالتی محترمانه از او خواهش کرد بی خیال شعار شود! مرد اما برافروخته شد و بازهم تنهایی شعار داد: مرگ بر ضد ولایت فقیه…یکی از لباس پلنگی های زیر پل ایستاده دوباره گفت: به این میگن یاور رهبر؟!

زن که کنجکاوانه اطراف جمعیت 20 نفره و محافظان احمدی نژاد را نگاه میکرد تا شاید خودش را هم بتواند از میان این جماعت فشرده ببیند، آهی کشید و چادرش را گزید و سری تکان داد و رفت…

او همان رئیس جمهور سابق است که حالا برای قدم زدن در «خیابان انقلاب» باید با خودش هوادار بیاورد و محافظان مراقبش باشند تا بعد از چندمتر قدم زدن، سریع از مسیر خارج شود و برود…در بایکوت دوربین‌ها و خبرنگاران و رسانه‌ها…

حتی اگر دولت بهار بدون درختش؛ فیلم و عکس منتشرکند و از استقبال گرم مردم بگوید…

حرف همان است که دیدم و شنیدم؛ احمدی نژاد دیگر در خیابان انقلاب امنیت ندارد مگر اینکه خودش بخواهد که خیلی بعید است!

او امروز در میان وفادارترین حامیانش جایی نداشت چنانکه با زبان روزه شعار مرگ در اطرافش منتشر میکردند!»

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. چه شده است که در یک راهپیمایی که برای وحدت جامعه. و اراده ی ملی می باشد وجهت این که دشمن را هدف بگیریم؛همدیگر را با شعار “مرگ” استقبال و بدرقه می کنیم؟!
  او حق دارد در این اجتماع شرکت کند، همانطور که سید اصلاحتمان اولی تر است، میردر بندمان ایضاً.
  اما این که نوچه پروری کند و دورش را بگیرند و پیام دیگر به مردم دهد، نه! این تقابل ها را روزی در دولت “آن مرد رفته”، خودش با هیجان و عریان تر علیه منتقدانش و مخالفانش با توسل به دولت پنهان و عواملش در صدا و سیما و تریبون دارهای مکان های مقدس، در بوق و کرنا می کردند و بسیاری از انسان های بااصالت را بایکوت و یا ذهن متدینیین را به همین شکل در اجتماعات و راهپیمایی ها، بر علیه ی آنان می شوراندند!!؟باد کاشتند و توفان درو می کنند!
  کمی تعقل، کمی عبرت گیری…!

  5
  2
 2. این مسئله برای انقلاب فاجعه است. چرا شعار بر علیه رئیس جمهوری سابق، آن هم از طرف مدیان ارزشی! من از او دفاع نمیکنم ولی واقعا از ما نمی پرسند محصول این انقلاب چه بود؟ خروجی آن چه بود؟ چرا همه مسئولین سابق مشکل دارند!

  1. ظاهرا انتظاردیگری داشتید……در عرض 39 سال دورییس جمهور ضدانقلاب یک رییس جمهور مطرود دو نخست وزیر مطرود ویکیش محصور ……بابا ول کنین ادامش چیز جالبی نیست…

   1. منظور از دو رئیس جمهور ضد انقلاب خاتمی و بنی صدر هست؟
    واضح صحبت کنید! کج بشین حرف راست بزن؟
    اصول گرا و اصلاح طلب نداره.احمدی نژاد به کوری چشم خیلی از این لیبرال ها(اصولگرا و اصلاح طلب) به مردم و کشور خدمت کرد و امیدوارم کور بشن اونایی که نمیتونن فعالیت این مرد شریف را ببینند!
    توی راهپیمایی ما مرگ بر سازشکار(همونا که اهل بتن ریختن هستن!) شنیدیم اما چیز دیگه ن!

 3. خیلی شرم آوره…شعار بر علیه رئیس سازمان انرژی اتمی(که اخلاقی درست نبود)می شود پول خرج کردن گروه فشار وجو درست کردن بر علیه دولت و…… ولی شعار بر علیه دکتر احمدی نژاد می شود آه مظلوم وشعار مردم روزه دار!!! از کجا معلوم شعار دهندگان بر علیه دکتر احمدی نژاد اجیر شدگان جریان مخالف ایشان نباشد؟!!!! باز هم آمدید مثل دوران درست کردن جریان انحرافی که بزور می خواستید ایشان رو مخالف رهبری درست کنید از احساسات مردم با جو دادن شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه!!! سوء استفاده کنید؟!!!! ولی مردم در آینده با عنایت خداوند منان وراءفت مقام معظم رهبری بهار دوباره به ایران بر میگردد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا