انتشار عکس دلخراش حمید بقایی

مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد دیشب با انتشار عکسی دلخراش از وضعیت جسمی «حمید بقایی» از بازگشت این مجرم پرونده‌ی مالی آن دولت به زندان اوین خبر داد.

به گزارش انصاف نیوز، «علی اکبر جوانفکر» در این باره نوشت: «آقای حمید بقایی که یکشنبه شب گذشته برای مدت شش روز از زندان ترخیص شده بود، ساعت ۲۲ امشب با بدرقه دکتر احمدی نژاد رییس جمهور سابق و چند تن از همکاران و دوستانش به زندان اوین بازگشت. آقای بقایی در حالی به زندان بازگشت که به لحاظ شرایط جسمی در وضعیت بحرانی قرار دارد و باید در بیمارستان بستری شود و تحت درمان قرار گیرد».

جوانفکر که می‌گوید عکس‌ها هنگام بازگشت آقای بقایی به زندان گرفته شده، مدعی است که او به دوره درمان شش ماهه را برای ریکاوری و بازسازی نیاز دارد.

مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد در عین حال پرسیده است: «به راستی چه کسی باور می کند که آقای بقایی اختلاس کرده یا به سوء استفاده از پول بیت المال پرداخته است؟»

یک ماه پیش، «سعید مرتضوی» دادستان وقت تهران در سال ۸۸ که پس از آن از مدیران عالی رتبه‌ی دولت احمدی نژاد شد، برای اجرای حکم حبس بازداشت و راهی زندان اوین شد. گویا مرتضوی چند ماهی برای فرار از اجرای حکم متواری شده بود.

محمدرضا رحیمی، معاون اول دولت احمدی نژاد که رییس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی آن دولت هم بود به اتهامی اقتصادی حدود سه سال در زندان اوین بود و حدود یک ماه پیش آزاد شد.

برخی دیگر از مدیران دولت احمدی نژاد هم به اتهاماتی مشابه محکوم و یا متهم هستند، از جمله اسفندیار رحیم مشایی که از اسفندماه در بازداشت به سر می‌برد.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/wvCA2
برچسب ها

نوشته های مشابه

16 Comments

 1. لعنت خداوند و انبیاء و اوصیاء و اولیاء و ملائکه و مومنین و مومنات بر شما که بجای دفاع از حقیقت فقط کلماتی را که اربا بای شما از انگلیس و آمریکای ملعون و بقیه دوست دارند می گوئید اگر یکی از جاسوس های غربی ها این جا جاسوسی کند ارباب های شما هزار دروغ دغل سر هم می کنند که بی گناه است اما اگر یکی از ایرانی ها به دروغ در باره اش اراجیف بگویند آب تاب می دهید جنایتکار. رحیمی دزدی کرده بود مرتضوی دزدی کرده و مابقی؟ توی ملعون می دانی به خاطر بر علیه […] خدانشناس حرف زدند که با تهمت دزدی گرفتار شدند نه دزدی .انشاء الله همه شما سرطان بگیرید که می گیرید شما ها دزد هستید که از دزد ها حمایت می کنید […] و بقیه دزد های هم پالکی خودت رابگو

  2
  1
 2. ۱- این جماعت به هر طریق باید سوژه باشند چرا؟
  ۲-به نظر نمی رسد که ایشان خیلی تغییر کرده باشند مگر آنکه تصویر قبل از زندان را هم بگذارند.

  11
  8
  1. هر دو کامنت شما برای این مطلب، در نیمه‌ی شب بوده، یکی ساعت ۲ و یکی ۴٫ طبیعی است که در آن ساعت کم پیش می‌آید که همکاران ما کامنت‌ها را بررسی و منتشر کنند. لطفا کمی صبر داشته باشید

 3. یعنی اگر لاغر شده یعنی اختلاس نکرده ؟ جمع کنید عوامفریبی ‌و کاسبی را ‌وبه جای آن مجازات برادر روحانی ‌‌جهانگیری را درخواست کنید

  14
  5
 4. یعنی این شکل وشمایل یه آدم بعد از حدود ۶۰ روز اعتصاب غذاس ؟ این نهایتا ۱۰ تا ۱۵ روز غذا نخورده . در ضمن صورت این آقا کاملا نشون میده که سرحاله . اونم بعد ا ز ۶۰ روز اعتصاب غذا . شتر دو کوهان هم نمتونه بعد از ۶۰ روز زنده بمونه !!! ولی این …..

  9
  1
 5. تنها درخواست بقایی مظلوم برگزاری دادگاه علنی است.
  آیا فارغ از باندبازی ها و جناح های سیاسی ، فریادرسی در بین مسولین هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. من یه بار هم به احمدی نژاد (از سه بار ممکن) رای ندادم ولی اگه ریگی به کفش کسی نیست، دادگاه علنی ترس نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن