قیمت مزدا۳ «۳۰ میلیون تومان» گران شد

خبرگزار تسنیم نوشت: «بازار امروز خودرو همانند روزهای گذشته در سکوت واحدهای نظارتی با رشد قابل توجه قیمت‌ها روبه‌رو است به‌نحوی که مزدا۳ یک‌روزه ۳۰میلیون تومان گران شد.

به‌هم‌ریختگی بازار قیمت خودرو امروز نیز در انواع محصولات حاکم است و هر کس با توجه به سود بیشتر قیمتی را برای خودروها تعیین کرده است در این شرایط همچنان خبری از سازمان حمایت برای مدیریت بازار نیست و قیمت‌ها روند صعودی خود را طی می‌کنند البته خرید و فروش در بازار قفل شده اما این موضوع خود بر افزایش قیمت‌ها اضافه کرده است.

وضعیت بازار امروز نشان می‌دهد اکثر خودروهای مونتاژی همچنان شاهد رشد قیمت هستند به‌نحوی که سراتو سفید امروز با رشد ۱۳میلیون تومانی با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان و سراتوی مشکی با قیمت ۱۶۷ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد.

مزدا۳ نیز امروز افزایش ۳۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده به‌نحوی که این خودرو امروز با قیمت ۲۳۵میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

همچنین استپ‌وی نیز با رشد دو میلیون تومانی با قیمت ۹۱ میلیون تومان، ساندرو اتوماتیک نیز با رشد ۶ میلیون تومانی با قیمت ۸۰ میلیون تومان، پژو۲۰۷ اتوماتیک با رشد ۹ میلیون تومانی با قیمت ۷۴ میلیون تومان، پژو ۲۰۰۸ با رشد ۴ میلیون تومانی با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد.

قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در صبح امروز به‌شرح زیر است:

 

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/fPGol
برچسب ها

یک پیام

  1. در سايت گروه بهمن خودرو که نمايندگي و مونتاژ خودروهاي مزدا را بعهده دارد، در قسمت تاريخچه اين گروه آمده : (در سال ۱۳۹۵ با رویکردی جدید و ماموریتی متفاوت از گذشته ، آن شرکت به بخش خصوصی واگذار گردید.) حالا سهامداران اين گروه و اين شرکت چه کساني هستند!؟ فرآيند واگذاري چگونه بوده است؟ مزايده برگزار شده يا خير؟ اگر ما بخواهيم از فرآينده واگذاري از ب بسم الله تا نون پايان، اطلاعاتي کسب کنيم، به کجا بايد مراجعه بکنيم!!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن