«آقای دادستان! ویلای مصادره‌ای لواسان را از سرلشگر فیروزآبادی پس بگیرید»

تشکل دانشجویی اصولگرای «جنبش عدالتخواه دانشجویی» در نامه ای خطاب به دادستان تهران خواستار رسیدگی فوری به پرونده‌ی تخلیه‌ی ویلایی در شهر لواسان از سوی سرلشگر فیروزآبادی رییس سابق ستاد کل نیروهای مسلح شد.

اصولگرایان تا امروز از چنین تخلفی اطلاع نداده بودند. فیروزآبادی در اواخر دوران مسوولیت خود، مواضعی متفاوت با اصولگرایان نیز گرفته بود.

متن این نامه به نقل از سایت رجانیوز، اصلی ترین حامی دولت احمدی نژاد در دهه‌ی هشتاد، در پی می‌آید:

جناب آقای جعفری دولت‌آبادی
دادستان محترم تهران

سلام‌علیکم

همان‌طور که احتمالاً مستحضر نیستید جناب آقای سرلشگر فیروزآبادی رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح حدود ۲۵ سال است (از سال ۱۳۷۲) که یکی از ویلاهای مصادره‌ای مسوولان رژیم سابق در شهر لواسان به مساحت ۱۰ هزار متر مربع را به‌طور رایگان در اختیار گرفته است و علیرغم تذکرات و پیگیری‌های فراوان حاضر به تخلیه ویلای مزبور نیست.

از نحوه در اختیار گیری ویلای مزبور توسط وی و سؤالات فراوان پیرامون آن‌که بگذریم این ویلا در حال حاضر در مالکیت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بوده و طبق اطلاع ما تاکنون دو بار نیز مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دستور تخلیه ویلای فوق را داده‌اند و اقدامات حقوقی و حکم تخلیه نیز توسط ستاد اجرایی از محاکم قضایی اخذ شده است. اما متأسفانه نیروی انتظامی به‌عنوان ضابط قضایی تاکنون اقدام به اجرای این حکم و تخلیه ملک مذکور، نکرده است!

لذا انتظار است در اسرع وقت نسبت به رسیدگی به پرونده فوق و الزام شخص مذکور به تخلیه ویلای لواسان، دستورات لازم را صادر فرمایید.

لازم است ذکر شود جنبش عدالتخواه دانشجویی در صورت ادامه تعلل دستگاه‌های مربوطه در تخلیه ملک بیت‌المال، حق اقدامات انقلابی را برای اجبار فرد نامبرده به تخلیه ویلای لواسان، برای خود محفوظ می‌داند.

به امید ظهور عدالت‌گستر گیتی
جنبش عدالت‌خواه دانشجویی

رونوشت:
دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
رئیس محترم قوه قضاییه
رئیس محترم ستاد اجرایی فرمان امام (ره)
فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی

دادخواست رفع تصرف از ویلای لواسان [+توضیحات فیروزآبادی]

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. نکته؛ الف. نظری متفاوت از اقتدارگریان گرفته که با استفاده از این بازو به او هشدار داده اند!
  ب. اقدامات انقلابی!؟ منظور از این اقدام چیست؟ فقط این برادران که عقبه یی در بعضی از نهادها دارند، می توانند اقدام انقلابی انجام دهند و انحصاری انقلاب در اختیار آنان است! آیا تشکل های دیگر هم می توانند اقدام انقلابی ازاین نوع انجام دهند؟!
  باید به قانون بازگشت، باید مطبوعاتی آزاد شکل داد که با رعایت قانون و حرمت و ادب ، اطلاع رسانی و تحلیل کرد، باید احزاب و نهاهای مدنی داشت که بادکادر سازی مسوولیت تصمیمیات و اقدامات خانمان برانداز را بپذیرد و در صورت سهل انگاری در بین مردم محبوبیت نداشته باشنمد و برای اعتماد زایی، خود را بازسازی کند!؟

 2. این محتوی دانشجویی نیست. حالا زورشان نرسیده با زبان دانشجویان وارد شده اند خدا می داند. فقط دانشجویان و نهادهای دانشجویی نباید قربانیبانئدهای سیاسی بشوند

 3. خوانندگان مراجعه کنید مصاحبه تفضیلی فیروزآبادی با خبرگزاری فارس در بهمن ماه سال ۹۶ را بخوانید. ببینید که این سرلشگر چقدر از عملکرد خودش و قرابتش با [مقامات] سخن بمیان آورده و از طرفی به تخریب روحانی و احمدی نژاد پرداخته! چه انسانهایی متفاوتی که از دانشگاه واقعی جبهه و جنگ هشت سال دفاع مقدس که بیرون نیومدند؟ عده ای شون شدند سرداران شهید باکری و همت و زین الدین و حاج عباس کریمی و بروجردی و حسن افشری(باقری) و یه عده ای هم شدن سرلشگر حسن فیروزآبادی با تصرف ویلایی به بزرگی درجه ی نظامی اش!
  آقای فیروزآبادی همرزم شهدای دفاع مقدس، کدامیک از این شهدای عزیز که شما مدعی توفیق همسنگربودن با آنان در جبهه ها را داشتید، راضی به تصرف ویلای مذکور توسط شما هستند؟!!! اینها از زن و فرزند و زندگی و جوانی خود دست نشستند تا شما اینگونه بیت المال مسلیمن را وسیله رفاه و آسایش خود قرار دهید.

  2
  1
 4. خدا لعنت کنه آدمهایی که با لباس میش در صدر انقلاب قرار دارند و شبانه عین گرگ به زندگی مردم و بیت المال حمله میکنند

 5. بسیار خب! ولی کاش این تشکل در دفاع از متهمین که به وکیل نیاز دارند، مطبوعات آزاد، احزاب، نهادهای مدنی، اتحادیه های صنفی، آزادی اجتماعات، انتخاب حق پوشش، فرصت های برابر وعادلانه، دسترسی به پوشش تامین اجتماعی نیز می گفتند؟
  انتظاری خارج از قانون اساسی می باشد؟!

 6. امثال جنابعالی یک گزارشم از [همسر یک نفر] میذاشتید که چطور ۴ یا ۵ میلیارد رو معلوم نبود از کجا آورده که ضامن [برادر متهم یک نفر] شده؟؟؟
  حتما می‌خواید بگید ثروت پدری زنش بود ای کاش همه مردم در مواقع ضروری چنین صاحب چنین پدرپولداری بشند، به امید اون روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن