ترامپ: پوشش رسانه‌های آمریکایی از دیدارم با اون تقریباً خائنانه بود

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا پوشش رسانه‌ای نشستش با رهبر کره شمالی را “تقریبا خائنانه” خواند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای تلویزیونی گفت، در ژاپن به او به عنوان یک “قهرمان جهان” نگریسته می‌شود که علتش “توافق شگفت انگیز” با رهبر کره شمالی در دو هفته پیش است.

ترامپ به مایک هاکبی، پدر سارا هاکبی سندرز دبیر مطبوعاتی کاخ سفید که مجری این برنامه تلویزیونی بود، گفت: این شرم‌آور است که رسانه‌های اخبار دروغ این رخداد را به شیوه‌ای که می‌خواهند پوشش می‌دهند.

او تصریح کرد: این واقعا، تقریبا خائنانه است. شما می‌خواهید حقیقت را بدانید اگر به رسانه‌های جریان اصلی گوش کنید طوری به نظر می‌رسد که انگار من در این مذاکرات شکست خوردم. شنیدن اخبار رسانه‌های جریان اصلی چیزی است که بیشتر از هر چیزی باعث عصبانیت من می‌شود.

ترامپ در پاسخ به این سوال که آیا به کیم جونگ اون اعتماد داشته گفت: بله من فکر می‌کنم که رابطه خیلی خوب با او داشته‌ام و بین ما علاقه‌ خوبی وجود داشت و می‌دانید که معنای آن چیست. او به دنبال انجام کار درست است.

ترامپ گفت: به همه اتفاقاتی که ما داشته‌ایم نگاه کنید. اینکه هیچ موشکی شلیک نشد، هیچ راکتی پرتاب نشد و ژاپن فکر می‌کند که من مثل یک قهرمان جهانی هستم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا