دو مقام ارشد سپاه: کمک به دولت فریضه‌ی شرعی و ملی است

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: سپاه به هیچ وجه نمی‌تواند در برابر مسائل بی‌تفاوت رد شود چرا که دغدغه و مشکلات مردم برای سپاه پراهمیت است.

به گزارش ایسنا سردارسرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در سالروز گرامیداشت هفتم تیرماه در اردبیل با بیان اینکه مردم با سپاه رابطه عمیق و ژرف دارند، افزود: اقدامات سازنده سپاه در طول چندین سال گذشته در مناطق محروم و حاشیه‌نشین کشور قابل توجه بوده و سپاه به هیچ وجه نمی‌تواند در برابر این مسائل بی‌تفاوت رد شود چرا که دغدغه و مشکلات مردم برای سپاه پراهمیت است.

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: در حقیقت سپاه مردمی‌ترین نهاد است که در کنار مردم و برای مردم گام برمی‌دارد و حمایت از مستضعفان و مظلومان را یک وظیفه اساسی بر خود می‌داند که به همین دلیل نیاز است برای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه برنامه‌های منسجمی با مسئولان و دستگاه‌های اجرایی داشته باشیم.

سردارشریف تصریح کرد: قدرت گفتمان انقلاب اسلامی در اذهان ملت نفوذ کرده است چرا که این گفتمان ادامه دهنده راه امامان و اهل بیت(ع) است که در مقابل ظلم و ستم لحظه‌ای سکوت نمی‌کند و جواب دندان‌شکنی در مقابل نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان می‌دهد که جایگاه خود را بشناسند.

وی اظهار کرد: متاسفانه در حال حاضر ظلم در جهان بیداد می‌کند ولی ملت همیشه بیدار ایران اسلامی این ظلم و ستم را قبول نمی‌کند چرا که ما جوانانی داریم که معتقد به حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی با محوریت مبارزه با ظلم و ستم را مبنای اصلی خود قرار داده‌اند.

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران گفت: در حال حاضر دشمنان و استکبار جهانی به دنبال ناامیدی مردم ایران اسلامی هستند که خوشبختانه با معرفی بسیار مناسب آرمان‌های انقلاب اسلامی از این بابت هیچ نگرانی نداریم و می‌دانیم دشمنان با هزینه‌های هنگفتی که می‌کنند باز هم کاری از پیش نخواهند برد و درواقع خودشان ناامید هستند.


آمادگی سپاه برای طراحی و اجرای پروژه‌های مورد نظر دولت

سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) در مراسم افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس تصریح کرد: در این فرصت ارزنده و مراسم باشکوه به ملت شریف ایران و دولت محترم اطمینان می‌دهیم سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) همت و ظرفیت‌های خود را برای کمک به دولت در عبور از شرایط فعلی و ناکام گذاردن دشمنان نظام و بدخواهان میهن اسلامی به کار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح پالایشگاه خلیج فارس و ده‌ها پروژه بزرگ ملی و راهبردی نشان داده است با توکل به خدای متعال و مدیریت و روحیه جهادی و اعتماد به نفس ملی ، تکیه بر استعدادها و توانمندی های بومی و ایرانی ، نه تنها می‌توان راهبردها و نیات شوم دشمن در اعمال تحریم و فشارهای اقتصادی را خنثی کرد، بلکه مسیر رشد، پیشرفت و بالندگی کشور در عرصه های مختلف از جمله در حوزه اقتصادی و سازندگی را هموارتر تضمین کرد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه باور داریم در وضعیت کنونی تلاش برای دفع فشارهای دشمن و حل مشکلات و نیازهای اقتصادی مردم نجیب و فهیم ایران بایستی اولویت اول همه دستگاه‌ها قرار گیرد ، تاکید کرد: حاضر هستیم پروژه های مورد نظر دولت در این راستا را طراحی و به انجام برسانیم و در این راه به مانند گذشته از بخش‌ خصوصی و خود مردم نیز کمک بگیریم.

سردار عبداللهی اظهار کرد:در شرایط خطیر امروز که دشمن در صدد تضعیف نظام و روحیه ملی است ، همه دستگاه‌ها و آحاد مردم کمک به دولت محترم برای عبور از فشارهای دشمنان به ویژه در حوزه های اقتصادی را برای خود یک فریضه شرعی و ملی می‌دانند و با اتحاد ، همدلی و هم زبانی و همراهی در این عرصه، بدخواهان داخلی و خارجی را ناکام و مایوس می سازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا