“از پخش مستقیم استیضاح استقبال می کنیم”

یک  مقام عالی رتبه وزارت علوم از درخواست وزارت علوم برای پخش مستقیم جلسه استیضاح وزیر علوم از شبکه یک سیما خبر داد. وی همچنین گفت: کلیه پاسخ‌ها برای پرسش‌های استیضاح‌کنندگان آماده شده است و وزیر علوم برای روز استیضاح در مجلس آمادگی تام و تمام دارد.
به گزارش انصاف نیوز به نقل از ایلنا به دنبال درخواست نصر الله پژمان‌فر برای پخش مستقیم استیضاخ وزیر علوم از تلویزیون یکی از مسئولین وزارت علوم، ضمن استقبال از این پیشنهاد از رئیس سازمان صداو سیما خواست تا مراسم استیضاح از شبکه اول و برای عموم مردم ایران پخش شود تا همزمان با نمایندگان کلیه اقشار جامعه از متن و حواشی استیضاح مطلع شوند، و آنها نیز درباره عملکرد یک سال گذشته وزیر به قضاوت بپردازند.
این مقام مسئول در وزارت علوم با بیان اینکه کلیه پاسخ‌ها برای پرسش‌های استیضاح‌کنندگان آماده شده است از آمادگی تام و تمام وزیر برای حضور در مجلس خبر داد. این مقام عالی رتبه وزارت علوم تاکید کرد: همان گونه که قبلا هم گفته ایم از استیضاح استقبال می‌کنیم و آن را یک فرصت برای اطلاع‌رسانی درباره عملکرد وزارتخانه و مقایسه آن با آنچه که در دولت قبل گذشته است، می‌دانیم.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا