آقای ذوالنور؛ یا ثابت کنید یا استعفا دهید

برنا نوشت: حرف مشترک ذوالنور و ترامپ در عالم واقع وجود خارجی ندارد، یکی در ایران می خواهد دولت را بزند و آن یکی در آمریکا و از ترس شکست جمهوری خواهان مقابل دموکرات ها در انتخابات پارلمانی آینده آمریکا می خواهد اوباما را خراب کند، وگرنه آقای ذوالنور از امروز تا یک هفته بعد هم بنشیند نمی تواند ۲۵۰۰ مقام ایرانی را کشف کند ( مقامات دولت با احتساب اعضای کابینه، استانداران و معاونان وزرا به زور ۲۰۰ نفر می شود، با نمایندگان مجلس به ۵۰۰ نفر هم نمی رسد، با مقامات قوه قضائیه نهایتا به ۵۵۰ نفر برسد)

حالا اما موضوع فرق می کند، ذوالنور یک ادعایی کرده و ترامپ هم آن را نوشته، این دیگر آن فندک خراب مجلس نیست که روشن نشدنش در جریان آتش زدن برجام به سوژه طنز تبدیل شود، این ادعا، اعتماد مردم را نشانه گرفته و کلیت جمهوری اسلامی را در مظان اتهام قرار داده، آقای ذوالنور یا اسنادی دارد که این اتفاق رخ داده و موظف است آن را منتشر کند تا مسببین آن مجازات و کسانی که از این امکان استفاده کرده اند برکنار شوند یا سندی ندارد که باید از مجلس استعفا دهد، این که یک نماینده مجلس با سواستفاده از رای مردم به اعتماد آنها خیانت کند نه تنها بخشودنی نیست بلکه مستحق برخورد جدی است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. صحبتی کاملاً منطقی و بجاست.
    اگر به امید خدای بزرگ این رویه ادامه پیدا کند،‌ دیگر هر کسی به راحتی دهان باز نمی کند تا هر چیز ثابت شده و نشده ای را بدون سند و دلیل و مدرک جار بزند و آبرو و آبروهایی را بریزد تا شاید بلکه بتواند از آب گل آلود ماهی ای بگیرد و ارتزاقی کند !!!!!!!!!!!!

  2. استعفا؟؟سند؟؟ ظاهرا بسیار بسیار بسیار خوش بینید که دراین دیارچنین اخلاقیات ناسازگار با شرایط امروز این دیار باب شود …….دراین دیار که هجوگویان وکذابان وهتاکان قدرمبینند وصدر می نشینندوهرگز هرگز بالابرندگان انان حاضر به پذیرش اثرات عملشان نیستند چه انتظارعبثی دارید……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا