«وزیر کشور از تخریب اموال مردم توسط نیروی انتظامی گزارش دهد»

نماینده مردم قزوین در دهمین مجلس شورای اسلامی درخصوص گزارشاتی از تخریب اموال مردم توسط کسانی که گفته می‌شود ماموران نیروی انتظامی هستند، گفت: وزیر کشور از تخریب اموال مردم توسط نیروی انتظامی گزارش دهد.

حمیده زرآبادی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره اظهارات اخیر وزیر کشور در خصوص تخریب اموال عمومی در جریان ناآرامی‌های اخیر گفت: بحث مهمی که در این روزها مطرح می‌شود این است که اعتماد در جامعه از جامعه از بین رفته است.

وی خاطرنشان کرد: معتقدم این رفتارها در لباس نیروی انتظامی یا هر شخص دیگری باعث می‌شود این بی‌اعتمادی در پایگاه اجتماعی بیشتر اتفاق بیفتد.

نماینده مردم قزوین خاطرنشان کرد: وزیر محترم کشور متولی این امر است باید گزارشی در خصوص این موضوعات به مردم ارائه کند و اگر افرادی هم در لباس نیروی انتظامی بود باید شناسایی شود و با آن‌ها برخورد شود.

وی با اشاره به پرونده دختران ایرانشهر ادامه داد: مسئله این است که خبرهای تجاوز بسیار زیاد شده است، دلیلش این است که هیچ گاه برخورد قاطع با آن صورت نمی‌گیرد.

زرآبادی ادامه داد: از آن جایی که اخبار تجاوز در اولویت قرار نمی‌گیرد ما شاهد این هستیم که به دفعات مختلف در حال تکرار شدن است و وقتی برخورد نمی‌شود این اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: می‌گویند ما برای اینکه امنیت خانم‌ها در ورزشگاه حفظ شود می‌گوییم آنها نباید در این مکان حضور پیدا کنند، اما همین خانم‌ها امنیت‌شان در جامعه چگونه حفظ خواهد شد؟ وقتی مورد تعرض قرار می‌گیرند چه کسی می‌خواهد پاسخ دهد؟

این نماینده دهمین مجلش شورای اسلامی ادامه داد: درخصوص پرونده ایرانشهر هم باید گفت باتوجه به خصوصیاتی که آن منطقه دارد باید یک سری ملاحظاتی هم صورت گیرد اما ما پیگیر این مسئله هستیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا