آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

 • خیر (78%, 109 رای)
 • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

الناز قاسمی از خودش، مائده هژبری و شاداب گفت

«الناز قاسمی» که او هم مانند مائده هژبری پیج پربازدید اینستاگرامی داشته، می‌گوید که فیلم پخش شده مربوط به یک ماه پیش است، صدای گریه هم صدای اوست؛ او و مائده هژبری و شاداب ، دوست دیگرشان، هر سه آزادند.

به گزارش انصاف نیوز، قاسمی پس از انتشار فیلم اعترافات در صداوسیما، در استوری صفحه‎ی اینستاگرامی خود گفت:

«این داستان مال یک ماه پیشه و الان پخش شده. ما سه تا بازداشت شدیم و آزاد شدیم تا دادگاه.

من شش ساله اقامت کانادا دارم و با خانواده توی کانادا زندگی می‌کنیم.

این قضیه مال یک ماه پیشه و من چون برگشتم کانادا دارم پست می‌گذارم ولی مائده جان چون ایرانه نمی‌تونه پست بگذاره و پیج داشته باشه. این دلیل نمیشه که زندان باشه.

این بازجویی‌ها و اعتراف‌ها و گریه‌ی من مال یک ماه پیشه که بازداشت شدیم و فتا پیج‌هامون رو بست. سند و وثیقه گذاشتیم که آزاد شدم ولی نتونستند ممنوع‌الخروجم کنند چون خانواده‌ام کانادا زندگی می‌کنند.


بیشتر بخوانید: «پخش اعترافات مائده هژبری با مجوز قاضی نبوده است»


مائده حالش خوبه، من دادگاهام رو نتونستم برم، دو سه هفته است که پیجم رو برگردوندم اما نمی‌خواستم وارد حاشیه‌ها بشم.

من سه شب بازداشت بودم مائده یک و شاداب یک شب. من سه شب بازداشت بودم چون خانوادم ایران نبودند و نمی‌تونستند کاری واسم بکنند. من هم خدا رو شکر پناهندگی نگرفتم. خانواده‌ام اینجا زندگی می‌کردند و قرار بود که برگردم کانادا».

بررسی خطاء یک جوان و خطای یک نهاد منتسب به نظام

صداوسیما غافل از نفوذ عمیق رقص در جامعه

«پخش اعترافات مائده هژبری با مجوز قاضی نبوده است»

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. قدیم فقط پرچم انگلیس بود بعضی افراد بر سردر خانه میزدند و مصونیت اور بود ، امروز ظاهرا پاسپورت هر کشور غربی مصونیت زاست ، الا در مواردی که معامله ای لازم آید !

  4
  7
  1. مصونیت اختلاسگرها منظورته یا مصونیت مردم به حکم لا اکراه فی الدین؟ فعلا که ظاهرا بجز در مورد مال مردم نخوردن از ما بهتران، بقیه دین همش اجباریه و برعکس اون یکی آزاد آزاد آزاد بدون ناظر، بدون اعتراض
   اگه بازیشونو نخوردی و با این نخودسیاها سرت گرم نشده پس به اون اعتراض کن وگرنه اگه تو هم از خودشونی و و مارو چیزی فرض کردی و این هم نخود سیاهته، که هیچی و خلاص.

   4
   3
 2. این چیزا فقط فقط برا جلب توجه اینو کسی میگه که هم سن همین دختراهه پس چرا من یا بقیه هم سنو سالام اینطوری نیستیم؟ درسته شاید تعدادی دیگه ای هم باشن که این طورین اما حیا یک دختر ربطی به دین نداره حتی بعضی از دخترای خارجی خیلی با حیا هستند یکم دقت می خواد . ماها ارزش خودمونو نمی دونیم من چند وقتیه ایمان آوردم به حجاب و حیا .من پیشنهاد میدم یکم از این کسایی که الکی امربه معروف میکنن فاصله بگیرید برید به راه اصلی نزدیک بشید .نمیگم همه مذهبی ها خوبن اما فرشته کم ندارن مثل شهید حججی.

  13
  13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا