سه بازیکن ملی پوش به تیم شبنم نگین رفتند

/گفت‌وگوی انصاف نیوز با سرمربی تیم

سرمربی تیم ملی فوتسال جوانان بانوان و تیم لیگ برتری شبنم نگین ضمن اشاره به اینکه حق رفتن به المپیک به نوعی از بانوان فوتسالیست سلب شد، درباره‌ی تیم لیگ برتری شبنم نگین و ترکیب آن گفت:  بازیکنان خوبی را جذب کردیم. سعی کردیم بازیکنان تیم ملی را به این تیم بیاوریم که سه بازیکن ملی پوش از بزرگسالان گرفتیم و بقیه را از بچه‌های تهران و شهرستان در این تیم جمع کردیم.

«شهناز یاری» سرمربی تیم لیگ برتری «شبنم نگین» و تیم فوتسال جوانان بانوان درباره‌ی به المپیک نرفتن این تیم به خبرنگار انصاف نیوز گفت: دوست ندارم خیلی به مساله‌ی المپیک بپردازم. به اندازه کافی دل من و بچه های جوان شکسته و به نوعی این حق از ما سلب شده، هم به دلیل اینکه قوانین المپیک این اجازه را به ما نمی‌داد و هم به دلایلی دیگر تصمیم گرفته شد آقایان به جای ما بروند.

11

یاری درباره‌ی تیم شبنم نگین گفت: امکانش هست اسم تیم شبنم نگین به سپید رود تغییر پیدا کند. امسال تیم خوبی را جمع و جور کردیم و برای اولین بار است که در لیگ برتر بانوان این تیم را تیم داری می‌کنم.

وی در ادامه گفت: بازیکنان خوبی را جذب کردیم. سعی کردیم بازیکنان تیم ملی را به این تیم بیاوریم که سه بازیکن ملی پوش از بزرگسالان گرفتیم و بقیه را از بچه‌های تهران و شهرستان در این تیم جمع کردیم.

سرمربی شبنم نگین توضیح داد: قطعا شما در آینده بیشتر از این از تیم شبنم نگین یا سپید رود خواهید شنید. ۱۲ مرداد شروع مسابقات است و یک هفته به تاخیر افتاده که کمک خوبی برای به اتمام رساندن برنامه‌ی آماده سازی پیش از فصل‌مان است. امیدوارم بتوانیم به برنامه‌هایی که پیش‌بینی کردیم، برسیم.

مربی تیم شبنم نگین در پایان گفت: امروز هم دو نوبت تمرین صبح و بعدازظهر داریم. الان بدنسازی داریم و از اینجا بچه‌ها به استخر می‌روند و بعدازظهر کار با توپ داریم. هرروز تمرین داریم، روزهای فرد دو نوبت و روزهای زوج یک نوبت با توپ تمرین می‌کنیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا