در دیدار هیأت دولت با رهبری چه گذشت؟

یکشنبه هفته جاری رهبری انقلاب با هیات دولت برای حل مشکلات اقتصادی کشور جلسه ای برگزار کردند و در این جلسه «شرایط» و «اقداماتی» که در این مقطع زمانی دولت باید انجام دهد را برشمردند.

به گزارش ایسنا خط حزب‌الله علی‌رغم خبری که از نشست مذکور در رسانه ها منتشر شد، نظر به اهمیت این جلسه در شماره 142 این نشریه به بخش‌هایی از آن با نگاهی دیگر پرداخته است.

همچنین در این دیدار رهبر انقلاب به توصیه‌هایی برای حل این مشکلات پرداختند. به‌همین جهت سخن هفته‌ی این شماره با عنوان «بن بست وجود ندارد» به نکاتی از این دیدار پرداخته است. در بخشی از متن چنین می‌خوانیم: با نگاهی به محتوای منتشرشده از این جلسه، مشخص می‌شود که رهبر انقلاب با توجه به «شرایط خطیر» کنونی کشور در حوزه‌ی اقتصادی، دغدغه‌ی تشکیل این دیدار، برای حل مشکلات برزمین‌مانده در این حوزه را داشته‌اند. این مشخص است که شرایط حاضر کشور، شرایط ویژه‌ای است و دشمن در برنامه‌ی خود، سه نوع فشار را در نظر گرفته است: «فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی.»(۱۳۹۷/۰۳/۱۴) هدف دشمن از این سه فشار، به زانو در آوردن مردم و مسئولین کشور است، هدف اختلال در دستگاه محاسباتی مسئولان برای القای”وضعیت بحرانی” و تفکر “نمی‌توان و نمی‌شود” به آنان است. رهبر انقلاب اما دقیقا مبتنی بر امکانات و ظرفیت‌های واقعی کشور در نقطه‌ی مقابل این تفکر قرار دارند. از نظر ایشان، درست است که وضعیت کشور با چالش‌هایی همراه است، اما بدان معنا نیست که کشور در “انسداد” یا “بن‌بست” قرار داشته باشد.

گزارش هفته این شماره از نشریه با عنوان «ارسال تصویر مقتدر از دولت» به عواملی که باعث می‌شود دشمن به تحریم بیشتر ترغیب شود پرداخته است.

«ما در اوج تحریم‌ها هم پیشرفت کردیم، تلاطم‌های بازار را برطرف کنید، سیاست شیطانی «معامله‌ی قرن» محقق نخواهد شد، اگر در زمینه‌ مسائل اقتصادی مردم را وارد میدان کنیم کار پیش خواهد رفت، طبقات محروم برای خدمت باید مورد توجه خاص قرار بگیرند، پذیرش قطعنامه به‌معنای شکست و تسلیم‌طلبی نبود، اگر برای خدا بودیم همه قوانین عالم با ما همراه خواهد شد، در زندگی پیچیده امروز با بصیرت حرکت کنید، همسران می‌توانند یکدیگر را بهشتی کنند و…» عناوین بخش‌های دیگر نشریه خط حزب‌الله است.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. باسلام واحترام انجه بعداز ملاقات دولت بامقام معطم رهبری صورت گرفت انچه ما دیدبم فربه ترشدن مفتخورها اقازاده ها زورگویان قلدر بی انصاف بیرحم بود۰۰بعدرازملاقات سکه های ۱۵۴۰۰۰۰تومانی توزیع میشود افت جهانی انس طلا بطرز بیسابقه افت وسکه درجهان بی نهایت بی ارزش میشودارزش دلار هم نسبت به قبل کمتر واز ۸۶۰۰و۸۸۰۰به ۸۲۰۰و۸۱۰۰ و۸۰۰۰میرسد حال قیمت واقعی سکه حتی بابالترین قیمت دلار۲۳۰۰۰۰۰تومان است بگذربم دربازار۲۷۰۰۰۰۰به فروش میرسد اما بعدازدیدار بامقام معطم رهبری واین شرایط که باید مجددااحسابی افت کند ۱۸۰درجه برعکس میشود سکه دربازاراز۲۷۰۰۰۰۰و۲۶۵۰۰۰۰تومان به ۳۰۳۰۰۰۰تومان افزایش وسکه بورس اتی سکه از ۲۸۰۰۰۰۰و۲۹۰۰۰۰۰به ۳۶۰۰۰۰۰بیستر افزایش می بابد یعنی عام منژف سعور انصاف سرف همه چیز زیرپاگذاسته میسود سوال اینجاست ۰ایا ایادولت برضد فرمایسات رهبری عمل میکند۰۰یامقام معطم رهبری خدای ناکرده این دستورصادرکردندتادرمنفعت بااقازاده های مفتخور مسولین سهیم باسند؟ که قطعا این نیست۰۰بعیداست اطلاعات نتواند این مفتخوره اقازاده هارا بشناسذ اما داعش رابسناسد۰ایا این برای هرکسی شک وشبهه ایجادنمبکند۰لطفا الان به سمع ونظر مقام معطم رهبری برسانیدباید بدانم طلم ازژرف کیست وچرا بایددراتی یکه دههاهزار خانواده قربانی اقازاده های لی منژق زورگوشوندایابورس برای گرانی واخلال تشکیل دادید۰یک قرتردادباقبمت واقعی سکه بیش از۱۳میلیون تومان تفاوت چه معنی دارد۰۰درامدمیلیاردی هفتگی اقازاده وعدم توان خرید بک فلافل یک ایرانی پاقعا اسلام ابنه۰امااسلام امام راحل عزیز جانم فدایس اجازه مانور به این اسغالهای مفتخور دولت نمیداد اینگونه تقلب کنندوحقوق راضایع کنند. لطفا بگوییدحضرت عالی یک باند دولت روحانی از گرانیها منفعت میبریدطبق ماده ۲۹دراتی یکه میتوانند قبمت راکنترل کننداما منفعت میلیاردیسان لطمه میخورد۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا