دفاع منتقد سیاست‌های اقتصادی دولت از رای به روحانی در یک برنامه تلویزیونی

حسین راغفر اقتصاددان و منتقد سیاست‌های اقتصادی دولت با حضور در تلویزیون ضمن دفاع از رای خود به حسن روحانی گفت: به روحانی رای دادم و‌ بازهم رای میدهم چون حداقل فضا برای نقد را بوجود آورد. در دولت قبل از آقای روحانی فضا، فضای سانسور بود.

به گزارش «انتخاب»؛ گزیده اظهارات راغفر در زیر می آید:

همین تصویب بازار ارز ثانویه نشان دهنده این موضوع است که برخی در بانک مرکزی و مجلس به دنبال ثابت نگه داشتن دلار ۹ هزار تومانی هستند چون منافع آنها در این بازار است‌.از این بازار سود می بردند.

آقای ران پل که جمهوریخواه هم هست اخیرا به ترامپ گفته اشتباه کودتای ۳۲ را انجام نده. اما متاسفانه در داخل کشور حسگرهای مسئولان دیگر کار نمیکند و این پیام ها را نمی شنوند.

من به روحانی رای دادم و‌ بازهم رای میدهم چون حداقل فضا برای نقد را بوجود آورد. در دولت قبل از آقای روحانی فضا، فضای سانسور بود

برای من امنیت ملی مهم است.

مردم امروز به احزاب سیاسی اعتماد ندارند.

‏آقای روحانی چند بار اعلام کردند که در دولت نهم و‌دهم ۲۲ میلیون یورو از کشور خارج شده اما هیچ واکنشی در این مورد به خصوص نشان داده نشده است.

پیشنهاد میکنم مسئولان کشور کتاب هنر تحریم اثر ریچارد نفیو را مطالعه کنند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. من به روحانی رای دادم و‌ بازهم رای میدهم چون حداقل فضا برای نقد را بوجود آورد. در دولت قبل از آقای روحانی فضا، فضای سانسور بود.
    نه اینکه نقد شما و امثال شما وضع اقتصادی مملکت را سروسامان داده است. اونهایی که باید گوش شنوایی برای نقد شما داشته باشند نیش باز به نقدتان دارند. حسن نه تنها توان تغییر وزیر بلکه آبدارچی وزیر را هم ندارد اما محمود وزیرش در آسمان عزل میشد. حالا شما به فضای باز نقادی دلخوش باشید و برای همیشه بهش رای بدهید.شما مدعی هستید که امنیت ملی برایتان مهم است اما نگاهی به کارنامه حسن بندازید و ببینید چه مقدار گسل اجتماعی قومی فرهنگی مذهبی را فعال کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن