واکنش طیب‌نیا به انتشار مذاکراتش با روحانی

«علی طیب‌نیا»، وزیر امور اقتصاد و دارایی دولت یازدهم گفته‌است که محتوای منتشر شده مذاکرات او با رییس‌جمهوری بعضا خلاف واقع بوده و با واقعیت فاصله دارد. با این حال طیب‌نیا تاکید دارد از هیچ کمکی به تیم اقتصادی دولت دریغ نخواهد کرد.

به گزارش ایرنا وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه «به سهم خود از هیچ کمک فکری و در صورت لزوم و نیاز، همکاری با دولت دریغ نخواهم کرد»، گفت: متاسفانه در روزهای اخیر خبرهایی از مذاکراتم با رئیس‌جمهوری در برخی رسانه‌ها منتشر شده که بعضاً خلاف واقع بوده و با واقعیت فاصله دارد.

علی طیب‌نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت یازدهم درباره گمانه زنی برخی رسانه‌ها از بازگشت وی به بدنه دولت گفت: به نظر می‌رسد آنچه در شرایط خطیر کنونی اهمیت دارد حمایت و پشتیبانی کامل از رئیس‌جمهوری، دولت و به ویژه تیم اقتصادی ایشان است تا بتوانند با طراحی و اجرای سیاست‌های مناسب به مواجهه کارآمد با تحریم‌های نامشروع و تحمیلی آمریکا بپردازند؛ تحریم‌هایی که به زعم دشمنان هوشمندانه طراحی شده‌است و مقابله با آن نیز هوشمندی مضاعفی را می طلبد.

طیب‌نیا تاکید کرد: در این شرایط نباید اجازه داد انتشار چنین اخبار تحریف شده‌ای سبب بروز خلل و سستی در پیشبرد سیاست‌ها و برنامه‌های دولت خدمتگزار شود.

وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: به عنوان یک شهروند از همه اصحاب رسانه و فعالان اقتصادی و کارشناسان دلسوزی که دل در گرو ایران و سرافرازی آن دارند، خاضعانه می‌خواهم با همه توان در این مسیر گام برداشته و انرژی خویش را مصروف حاشیه‌سازی‌ها نکنند.

طیب‌نیا افزود: من نیز به سهم خود از هیچ کمک فکری و در صورت لزوم و نیاز، همکاری با دولت تدبیر و امید دریغ نخواهم کرد تا به فضل الهی و همفکری همه صاحب نظران و کارشناسان خبره و همراهی آحاد ملت، کشور عزیزمان از این گردنه حساس نیز با سربلندی و سرافرازی عبور کند.

در هفته‌های اخیر برخی رسانه ها با توجه به حضور طیب نیا در دیدار کارگزاران حج با رهبر معظم انقلاب اسلامی، از احتمال بازگشت وی به تیم اقتصادی دولت و رایزنی رییس جمهوری با وی خبر دادند. پیگیری‌ها نشان می دهد وی این هفته عازم حج می‌شود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا