خرید تور تابستان

سه توییت مهاجرانی درباره‌ی مرحوم «حسینی اخلاق در خانواده»

خبرگزاری فارس در مصاحبه با فرزند مرحوم سیدعلی اکبر حسینی مشهور به «حسینی اخلاق در خانواده» مطالبی را به سیدعطاءالله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت سیدمحمد خاتمی نسبت داده و او هم در واکنش، در صفحه توییتر خود سه توییت کوتاه در این باره نوشته است.

به گزارش انصاف نیوز، دکتر مهاجرانی نوشته است:

فرزند مرحوم سيد على اكبر حسينى استاد اخلاق در گفتگو با فارس گفته است كه اينجانب در سال ١٣٧٧ با منزل پدر ايشان تماس گرفته و در باره‌ی استيضاح صحبت كرده‌ام كه به صلاح ايشان نيست در خط مقدم استيضاح قرار گيرند. اين مطلب دروغ محض است. اينجانب با هيچكدام از استيضاح كنندگان تماس نگرفتم.

‏فرزند استاد اخلاق با فوت و فن كوزه گرى آخوندى، غير مستقيم اينجانب را متهم كرده كه ابوى ايشان را تهديد كرده‌ام و بعدا به شايعه‌اى دامن زده‌ام. وقتى اصل تماس تلفنى دروغ است، تهديد مبتنى بر آن هم دروغ ديگرى است. ضمنا استيضاح در سال ١٣٧٨ بود و نه به روايت ايشان در سال ١٣٧٧.

‏استيضاح را فرصت مغتنم تاريخى و طلایی براى وزارت فرهنگ مى‌دانستم، که مى‌توان در آن فرصت به پرسش‌ها و تهمت‌ها و تخريب‌ها پاسخ گفت. از اين رو با هيچ يك از استيضاح كنندگان براى انصراف تماس نگرفتم. به هيچ كدام قولى و باجى ندادم! حق التاليف كتاب استيضاح از حقوق ٤ سال وزارت كمتر نشد!

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. شايعه اى كه مهاجرانى بهش دامن زد !
    اى ول حاجى آقا ! واقعاً روحت شاد !
    انصافاً جانشين نابغه اى دارى !

    5
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا