سخنگوی سپاه: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است

سردار شریف با تکذیب مطالب منتسب به یکی از فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است.

به گزارش ایسنا، در پی انتشار خبر منسوب به سردار ناصر شعبانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس مبنی بر اینکه “حزب الله لبنان و انصارالله یمن عمق عقبه ما هستند، دشمن به قدری آسیب‌پذیری دارد که می‌توانیم آنها را آن طرف مرز درگیر کنیم و…” سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با تکذیب مطالب منتشر شده گفت: آنچه وی مطرح کرده است این بوده که “دشمن و برخی مقامات و رسانه‌های غربی و معاند در تلاش هستند اینگونه القا کنند که ما به یمنی‌ها گفته‌ایم که ناو سعودی‌ها را بزنند، در حالی که یمنی‌ها و لبنانی‌ها به آن حد از توانمندی رسیده‌اند که خود بتوانند برای دفاع از کشور و منافع ملی خود تصمیم بگیرند” که متاسفانه با نقل ناقص و وارونه موجب سوءاستفاده بیگانگان و رسانه های معاند شده است.

سخنگوی سپاه با بیان اینکه سردار شعبانی در حال حاضر مسئولیتی در سپاه ندارند تصریح کرد: از اصحاب رسانه انتظار می‌رود با دقت و به درستی به تنظیم و انتشار اخباری که دارای حساسیت بوده و ممکن است در صورت بی‌دقتی، موجبات شیطنت رسانه‌ای عده‌ای را فراهم آورد، بپردازند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. نقل ناقص كدومه قربانت گردم ؟! چرا نميگي: عقل ناقص ؟! البته از حق نگذريم صاحبان اين نوع از عقول نيت شون خير بود ، در كار خير هم كه از قديم گفته اند عجول بايد بود ! جماعت عجله داشتند عمق اين عقبه را به نمايش بذارن ! با چى ؟! با قصه اى كه ناقلش بن سلمان بود ! غافل از اين كه نقل اين پسره ناقلا از بيخ دروغ بود ! بيخود نيست كه بعضى ها چشم دوخته اند به غضنفرها !

  2. عجب روالي شده در اين مملکت!! حرف زدن ، تائيد و تکذيب!! خيلي جالب است، يعني اينقدر حرف ها سخت و دشوار از گلو بيرون مي آيند و بسيار مشکل و غيرقابل فهم بر زبان رانده ميشوند که نياز به تفسير و تحليل و در نهايت تائيد يا تکذيب دارند!!؟ مردم و افکار عمومي را چه فرض کرده اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا