خرید تور تابستان

سرپرست وزارت کار کیست؟

رئیس جمهور روحانی  انوشیروان محسنی بندپی که پیش از این ریاست سازمان بهزیستی را برعهده داشت به‌عنوان سرپرست وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، درحالیکه روز چهارشنبه علی ربیعی – وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با رای نمایندگان مجلس استیضاح و از این وزارتخانه جدا شد، امروز انوشیروان محسنی بندپی با حکم رییس جمهور به سمت سرپرست وزارت رفاه منصوب شد.

بندپی که سابقه نمایندگی مجلس دارد و در دوره‌های ششم تا هشتم مجلس و بین سال‌های ۷۹ تا ۹۱ نماینده مردم چالوس، کلاردشت و نوشهر در مجلس شورای اسلامی بود، با روی کار آمدن علی ربیعی در وزارت رفاه و از سال ۱۳۹۲ به سمت معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی منصوب شد.

وی طی سال‌های ۹۲ تا ۹۴ از سوی ربیعی به ریاست بیمه سلامت منصوب شد و در نهایت از سال 94 تا کنون ریاست سازمان بهزیستی کشور را بر عهده دارد.

تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان در مجلس شورای اسلامی و افزایش دو برابری مراکز اورژانس اجتماعی در کشور از جمله مهم‌ترین اقداماتی محسنی بندپی در سازمان بهزیستی است. توجه به مساله آسیب‌های اجتماعی، افزایش سلامت اجتماعی و قانونگذاری در این حوزه در برنامه ششم توسعه با محوریت سازمان بهزیستی در بیش از ۳۵ ماده از دیگر دستاوردهای این سازمان به ریاست محسنی بندپی بوده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. واقعا این نشونه آماتوری و غیرقابل اعتماد بودن شماست که تیتر و خبرتون هیچ ارتباطی باهم ندارن
    من اسم این کارای بچه گانه رو میذارم گدایی مخاطب
    که البته نشونه کوچیکی این خبرگزاری بی نام و نشونه
    ازینکه وقت ما رو با سایت سطحی تون گرفتید باید عذرخواه بازدید کنندگان باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا