خرید تور تابستان

انتقاد مهاجرانی به «فرهنگ حقارت»

عطاءالله مهاجرانی نماینده‌ی اسبق مجلس و سخنگوی دولت و وزیر اسبق، درباره‌ی واکنش‌هایی به رونمایی از هواپيماى جنگنده كوثر در توییتر نوشت:

«بعد از رونمايى از هواپيماى جنگنده كوثر، موجى شروع شده است كه: اين هواپيما تقلبى و شو آف است و… راديو هاى فارسى خارجى و سايت ها هم نقش بازى كرده اند. در انكارشان فرهنگ حقارت و زبونى پذيرى آشكار است. همين‌ها غنى سازى اورانيوم و ساخت پهپاد و موشك دوربرد را هم مسخره و انكار مي‌كردند».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. فکر کنم که رویه هم از توبره خوردن هم از آخور برای فرهیختگان خیلی دلپذیرتر باشد!فکر می کردیم مقامات وطن فروش محدود به دوره قاجار و پهلوی بودند ولی ظاهرا عامل تعیین کننده جیره و مواجب است! همچنان به پاچه خواری بن سلمان و انگلیس ادامه بده!

  1. از حقارت این جماعت همان که برای هرگونه تغییر (حتی رفتار)بمانند سلف شان انرا از امریکایی ها طلب میکنند …….

 2. جنا مهاجرانی میخواستند صبر کنند پرواز این جنگنده را ببینیم بعد دفاع کنند ، در فیلم پخش شده در سیما که فقط قدم زدن هواپیما را دیدیم ، در ضمن ایشان نانوتکنولوژی را فراموش کردند !

  4
  1
 3. آمریکا: رونمایی از جنگنده کوثر در ایران فریبکاری است؛ این یک جنگنده قدیمی آمریکایی است!
  جوابش را بده!!

  2
  1
 4. جناب مهاجراني، دلمان برايتان تنگ شده است. تشريف بياوريد همين ايران خودمان خدمتتان باشيم!

  3
  2
 5. برخلاف نظر آقای مهاجرانی معتقدم هر مسئله ای و هر متغیری باید در جای خود برسی شود ربط دادن موضوعات مختلف به هم به واسطه علیت تطفلی هم قانع کننده نیست هم مباحث مبهم و پیچیده ای در پی دارد همچون اینکه مبادا نظر مثبت آقای مهاجرانی درباره موشک های دوربرد همان شش موشکی باشد که چهارتایش فرسنگ ها با هدف فاصله داشت

  1
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا