خرید تور تابستان

نتایج فینالیست‌های ووشوی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا

ایلنا نوشت: محسن محمد سیفی با شکست حریف چینی خود ایران را به نهمین طلا رساند.

محسن محمد سیفی در دیدار فینال ساندای منفی هفتاد کیلوگرم رو در روی شی ژان وی از چین قرار گرفت و در پایان با نتیجه 2-0 به برتری رسید و ضمن کسب دومین طلای ووشو، تعداد مدال های طلای کاروان ایران را هم به عدد 9 رساندو

سیفی مانند همیشه در مسابقات مختلف مدالی جز طلا به دست نیاورد. کاروان ووشوی ایران در این دوره از مسابقات دو طلا و چهار نقره به دست آورد و به کار خود پایان داد.

نماینده ساندای ایران در مسابقه فینال به نماینده چین باخت.

فرود ظفری در دیدار فینال وزن منفی شصت و پنج کیلوگرم ساندا به مصاف لی منگ فان رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد تا صاحب گردن آویز نقره شود.

فرود تا فینال تمام رقبای خود را با قدرت شکست داده بود اما در بازی پایانی مغلوب حریف قدرتمند و صاحب نام چینی شد و دستش به مدال طلا نرسید. حالا تعداد مدال های نقره به عدد ش رسید. پیش از این الهه و شهربانو منصوریان هم در ساندا نقره گرفته بودند.

شهربانو منصوریان مقابل ووشوکار چینی شکست خورد و نقره گرفت.

شهربانو منصوریان ووشو کار بخش ساندای وزن منفی 60 کیلوگرم ایران بعد از دو برد راحت و بی دردسر در مسابقه فینال به مصاف کای یینگ یینگ رفت و با نتیجه 2-0 شکشت خورد تا مانند خواهرش الهه، صاحب مدال نقره شود.

با این نقره تعداد مدالهای نقره کاروان ایران به عدد 5 رسید و در رشته ووشو هم 3 بانوی ایران تا به اینجا نقره گرفته اند.

عرفان آهنگریان ملی‌پوش وزن ۶۰- کیلوگرم ایران درمرحله فینال به مصاف “وانگ ختائو” حریف چینی رفت که توانست با حساب ۲ بر ۱ حریفش را شکست داده و مدال طلا را به گردن بیاوزید. آهنگریان پیش از این، سانداکاران کشورهای هند، تایلند،‌ یمن و کره‌جنوبی را شکست داده بود تا راهی مبارزه فینال شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا