پخش ترانه ليلا فروهر از صداوسیما!

برنامه زنده «شب فيزوره اي» كه شنبه شب به صورت زنده از درياچه شهداي خليج فارس – چيتگر – از شبكه ٥ سيما پخش مي شد به محلي براي شوخي‌هاي پيش پا افتاده مجري و مهمان برنامه زنده تلويزيوني تبديل شد.

به گزارش عصرخبر، “دستت لاي در نره”، “چند سالتونه”، بخشي از شوخي هاي مجري با خانم بهنوش بختياري بود.

بختياري بعد از شعر كوتاهي كه مجري خواند خطاب به او گفت منم يك شعر درباره “دل” بخوانم؟

مجري برنامه كه سعي مي كرد برنامه اي متفاوت اجرا كند گفت: شما مگه شعر هم بلدين؟ و بهنوش بختياري خواند: ” اي دل تو خريداري نداري…” در اينجا بود كه مجري وسط شعرخواني بختياري پريد و با خب گفتن سعي در جمع كردن و ادامه ندادن ترانه مشهور لیلا فروهر كرد كه بهنوش بختياري با خنده گفت: منظورم دل خودمه!

بعد از اين بحث برنامه زنده تلويزيوني كه قبلش درباره دانشگاه پيام نور رفتن خانم بختياري بود با شوخي هاي ديگري دنبال شد.

بهنوش بختياري در اين برنامه زنده تلويزيوني بعد از اينكه مجري گفت خانم بختياري از سر كلاس اومدن اينجا كه شايد كنايه و شوخي با مقنعه زير شال بختياري بود گفت : در دانشگاه پيام نور جامعه شناسي ميخوانم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. اینا انگل هایی هستند که در زمان بحران و جایی که احساس بکنند جانشان خش بر می داره از این کشور می رند . لیلا فروهر خیلی خیلی بهتر از امثال بهنوش بختیاری اونا تکلیفشان معلومه ولی این جماعت در سایه رئفت اسلام با کمال پر رویی کاری می کنند که آنوری آبی ها انگشت به دهن می مانند.

    3
    2
  2. اسمتون را گذاشتين انصاف اما انصاف را اصلا رعايت نمي كنين خواندن يه مصرع شعرتوسط يك هنرپيشه را مي شود گفت پخش ترانه فروهر ا زتلويزيون اونهايي كه همه مطلب را نمي خونن فكر مي كنن چه خبره توصداوسيما

    6
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا