کنایه‌ی مشاور هاشمی به حمید رسایی

غلامعلی رجایی، در پاسخ به واکنش حمید رسایی به یادداشتی که راجع به استخر محل فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در کانال تلگرامی خود منتشر کرده بود، در یادداشت دیگری با عنوان «حمیدرسایی و امتحان ای کیو!» نوشت:

این حمیدخان رسایی کلا ادم خوشمزه ای است فقط نمی‌دانم چرا یارغارش احمدی نژاد که درباره لنکرانی گفت مثل هلووه!! یه باربه خاطر اون همه حمایت حمیدخان از او نگفت آدم دوست داره اینو مثل هلو بخوره. من که معتقدم مموت به حمید ظلم کرده!

این آدم روزگاری مدعی بود و به دوست مشترکی! گفته بود مدارکی جمع کرده که با اونا می‌خواد فیل هوا کنه و ثابت کنه جناب مهندس میرحسین موسوی عزیز حفظه الله سید نیست!!! و توسط اون دوست بهش گفتم آدم حسابی تو اگه اینکارو بکنی سید بودن کسی که فامیل اونه و جایگاه مهمی درنظام داره را هم زیرسوال می‌بری!! که تا اینو شنید یه‌هویی ساکت شد و فهمید داشته چه..!! همون موقع فهمیدم شورای نگهبان از این آدم حتما می‌بایست بخاطر این سطح ذهنی که از درک یه مساله ساده عاجز است استثنائا و بطور خاص امتحان هوش می‌گرفتن! این حمیدخان که نمی‌دانم هنوز چه بغضی نسبت به هاشمی بزرگ تو دلشه که درنوشته‌ای مرگ غبطه آور هاشمیو که اخیرا درتجمع طلاب در فیضیه‌ی قم دراسرارآمیز بودنش کمی تا قسمتی! پرده‌ها بالا رفت، افتضاح آمیز خوانده. خوب اینو روز قیامت لابد در کنار اون چیز خیییییلی!! مهمی که بخاطرش به دادگاه ویژه احضارشد!! لابدجواب می‌ده، میمونه این نکته که گفته برا هاشمی استخری اختصاصی ساختن مثل فرح برای هفته‌ای دوبار شنا!!

حالا بمن حق می‌دین ازین آدم بایستی امتحان هوش می‌گرفتن؟ آخه حمیدخان به رغم استدلالم که فرح استخر اختصاصی نداشته اینو نشنیده گرفته و این جعل تاریخیو پایه‌ی تمسخرش نسبت به نوشته‌ی من گرفته و خیال کرده اولا مرحوم هاشمی بحای دو روز در هفته که در نوشته‌ی من بوده مثل مرغابی! هرروزباید می‌رفت استخر که به ساخته شدنش، بیارزه و اسرافی نشه! و دیگه اینکه برای اینکه استخر اختصاصی نشه در مجموعه کوشک و که بعدا در اصلاح مطلبم نوشتم استخر در اون ساخته شده، را باز کنن تا مردم عادی هم برن باهاشمی شناکنن!!

راستی، حمیدخان شیطون! زبل! یادته درسال۸۸ اصرار داشتی سید علی آقای خمینی درتجمع نهم دی در مهدیه تهران بوده و ازحضورش، فیلم و عکس داری ولی چون انتشارشونو به مصلحت نمی‌دونی!! اونا را در آینده منتشر می‌کنی؟و من ضمن رد این حضور گفتم طاقتم کمه تورا بخدا زود تصاویرو منتشر کن؟
داره ده سال میشه‌ها! په! این آینده کی می‌رسه خو!!

ازشوخی بگذرم!
حمیدخان! قیامتی هم هست!
چه قیامتی درانتظارت است با این …!

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/KqzzQ
برچسب ها

نوشته های مشابه

5 Comments

  1. جناب رجائي، عزيزم تو فکر ميکني اين دسته افراد به قيامت و خدا و حساب کتاب اعتقادي هم دارند که به اونجا حواله شان ميدهي!!؟ ايشون بايد بره اسکانديناوي براي تبليغ اسلام عزيز. چه اسلامي شود اين ديني که مبلغش اين فرد و افرادي چون ايشونه!!

  2. خبط بزرگى كرديد جناب رجائى جلوى آبروريزى اين جماعت رو گرفتيد ! براى چه كسانى دل مى سوزانيد ؟! چه بسا كار خداوند بوده كه اين حقه بازها را با دست خودشان رسوا كند ! حيف از چنين فرصت نابى كه از دست رفت !

  3. برادر خوب بنده مخلص خدای بزرگ جناب آقای غلامعلی رجایی؛ لب کلام اینکه: کسی که بخل و حسادت و خودپرستی و … وجودش رو پر کنه دیگه جایی برا درک و فهم حقایق و قیامت و روز جزا و … نداره!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن