برگزاری سوگواره عکس موبایلی «محرم محله ما»

ستاد «مدیریت محله» معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران فراخوان نخستین سوگواره عکس موبایلی «محرم محله ما» را منتشر کرد.

ستاد «مدیریت محله» معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران سوگواره  عکس موبایلی «محرم محله ما» را با موضوع  آیین‌های عزادارای شهادت امام حسین (ع) در کل شهر تهران (دسته جات عزاداری، برپاشدن خیمه ها و تکایا، آماده‌سازی و پخش نذورات، حضور مردم در مساجد و تکایای محل و…) برگزار می‌کند.

بر پایه این گزارش به نقل از روابط عمومی این ستاد در نخستین دوره از این سوگواره عکس‌های ارسالی باید با محوریت سوگواری در محله‌های تهران باشد. هویت محله‌های تهران در دهه اول محرم موضوع اصلی این سوگواره است و شرکت‌کنندگان باید نمادها و مشخصات محله مورد نظر را در عکس لحاظ کنند.

مقررات این مسابقه به این صورت است که: هر نفر می‌تواند تا ۵ عکس را به دبیرخانه سوگواره ارسال کند. آثار ارسالی باید الزماً با موبایل عکسبرداری شده باشد. محدودیتی در مورد کیفیت عکس‌های ارسالی وجود ندارد، بدین معنی که عموم شهروندان با هر نوع گوشی هوشمند و با هر کیفتی  مجاز به ارسال عکس هستند. آثار ارسالی نباید پیش از این در هیچ مسابقه ای حائز مقام شده باشد.

شهروندان می‌توانند آثار خود را  تا ۱۰ مهر ۱۳۹۷ در آدرس اینترنتی www.mahalleyema.ir بارگذاری کنند. از برگزیدگان این سوگواره در مراسمی مقارن با اربعین حسینی تقدیر خواهد شد.

جوایز این سوگواره به قرار ذیل است:
۱-اثر حائز رتبه نخست : سفر ۷ روزه به عتبات عالیات به همراه یک نفر
۲-اثر حائز رتبه دوم : سفر ۷ روزه به عتبات عالیات.
۳-اثر حائز رتبه سوم : سفر ۵ روز به عتبات عالیات.
۴-آثار چهارم تا دهم : جوایز نقدی و امکان استفاده رایگان از خدمات شهرداری تهران

انتهای‌پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن