چقدر تلخ بود خبر درگذشت طلبه مظلوم

«محسن حسام مظاهری»، نویسنده و پژوهشگر اجتماعی تشیع و آیین‌های شیعی، در یادداشت کوتاه تلگرامی نوشت:

چقدر تلخ بود خبر درگذشت طلبه مظلوم.

چه مرگ غریبانه و ظالمانه‌ای!

این را پیشتر هم به بهانه‌ای نوشت. تجربه جمهوری اسلامی نشان داد در حکومت دینی، توده دینداران (نه صاحبان قدرت دینی) ضعیف‌ترین و آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه اند. چون ناخواسته، نماینده‌ی حکومت تلقی می‌شوند و قربانی نتایج عملکردهای نهاد دولت.

چند سال پیش که طرح گشت ارشاد کلید خورد به همسرم می‌گفتم هزینه‌های این طرح را شما و دیگر زنان محجبه پرداخت خواهید کرد. کف خیابانهای تهران و مشهد و اصفهان و شیراز.

هیچکدام آقایانی و بزرگان و صاحب منصبان معمم و مکلا که یا در امن بیوت یا پادگان یا اداره و هرچه هستند، هزینه نمی‌دهند. این توده دینداران اند که روز به روز بی‌پناه‌تر می‌شوند.

امثال این طلبه مظلوم…

و این تازه اولش است.

حجم هتاکی‌هایی بی‌شرمانه‌ای  که امسال به ائمه و مقدسات شده واقعا بی سابقه است. یک نمونه‌اش بی‌حیایی و گستاخی خواننده‌ی معلوم‌الحالی که جناب تولیت آستان به سودای چند رای  بیشتر، تن به همنشینی با او داد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. آقای مثلا انصااااف نیوز ،اومدی آش رو‌شور دادی شور دادی آخرش ربط دادی به آقای رئیسی؟! انتخابات که تموم شد و کاندید شما رای آورد و وضع مملکت روهم که می بینیم!!!دیگه از چی‌داری میسوزی؟
    جالبه که کاسه داغ تر از آش میشی برای اون طلبه مظلوم!!

    2
    8
    1. اری اری دردیست دردی مهلک وجانسوز……دیگران بر توسن قدرت می تازند ومانند این طلبه بیگناه تادانش را می دهد ولی……..حضرات سوار بر مرکب قدرت چه زود دیر میشود……..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن