واکنش‌های منفی به بازداشت مهدی حاجتی

بازداشت «مهدی حاجتی» عضو شورای شهر شیراز که تا این ساعت به نظر می‌رسد به دلیل یک توییت است، با واکنش منفی صریح دو نماینده‌ی مجلس مواجه شد.

به گزارش انصاف نیوز، بهرام پارسایی، نماینده‌ی شیراز در مجلس در توییتر نوشت:
#مهدی_حاجتی مقابل تخریب اماکن تاریخی شیراز، برای توسعه حرم شاهچراغ ایستاد و تهدید به پرونده‌سازی شده بود.
بازداشت او به بهانه دفاع از حقوق شهروندی گروهی از مردم، قابل پذیرش نیست. اجازه ندهیم دهان منتقدان پاکدست و دلسوز را با اتهام ببندند.
در صورت ادامه بازداشت، بیشتر بامردم حرف میزنم.

عبدالکریم حسین‌زاده، نماینده اهل سنت نقده و اشنویه نیز در دو توییت نوشت:
‏قطعا رییس مجلس در قبال اعضای مجلس و شورای شهر که انتخابات ان زیر نظر وی است مسئول است،دیروز #سپنتا_نیکنام‌ ، امروز #مهدی_حاجتی، تا کجا باید بی حرمتی به رای ملت را شاهد بود؟
اگر در زودترین زمان ممکن ازادی وی ‌محقق نشود،‌ شک نکنید که در جلسه علنی مجلس ساکت نمی‌نشینیم.

#مهدی حاجتی، از شریفترین اعضای شورای شهر در تمام ایران است که به معنای واقعی نمایندگی تمامی شهروندان شهرش را دارد، نمی توان به اینده امیدی داشت جز با مدارا و مدنیت، به خداوندگار حق که اینده ی ایرانیت ما تنها در گرو با هم بودن همگی ما با هم است، کاش این مهم را دریابیم

عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح طلب هم نوشته است:
توییت آقای حاجتی، متنی انسانی و منصفانه بود. درخواست دادرسی عادلانه برای هر فرد ایرانی بیش از آن‌که دفاع از آن فرد تلقی شود،دفاع از کشور و قانون است
ظاهرا قوه عاقله‌ای بر اداره امور در برخی از حوزه‌ها وجود ندارد. این رفتار درهر شرایطی بویژه شرایط کنونی باورناپذیر و غیرقابل قبول است

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. من سئوالی دارم…….حضراتی که دغدغه هایشان منحصر در چنین اقدامات مضحک وچندش اورند اگر خودشان از والدین غیرمسلمانی بوجود امده بودند چه مذهبی را انتخاب میکردند…..

  3
  1
 2. قوه عاقله؟؟؟؟؟ ادخال سرور میفرمایی ؟؟؟ نسلی در ….. ورود کرده اند که شعار وروششان اینست.. پدرم روضه رضوان به دوگندم بفروخت … ناخلف باشم اگر من به جوی نفروشم… صراحتا میگویند شما چه گلی بسرتان زده اید که از ماانتظاردارید…..

 3. من با درست یا نادرستی اقدام فوق کاری ندارم اما
  اقای اهل سنت شما در حیطه شهر خود نظر دهید چرا که شهر شیراز ربطی به حوزه انتخابیه شما ندارد
  اگه خیلی احساس مسئولیت می کنید در حوزه ملی نمایندگی، برای گرانی های اخیر سینه چاک کنید.

  1
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا