نتیجه‌ی بررسی ماجرای شنود از زبان محسن هاشمی

رییس شورای شهر تهران ضمن ارائه‌ی توضیحاتی از آخرین وضعیت طرح دو فوریتی مبنی بر ماندن یا رفتن شهردار تهران، درباره‌ی نتیجه‌ی بررسی‌های پایانی شنود، که خود نیز قبلا از آن به عنوان سوتفاهم یاد کرده بود، گفت: بعد از بررسی ‌ها متوجه شدم که مساله‌ی شنود سو تفاهمی ناشی از این بود که شهردار گفته بود «پرینت خبرهایتان را دارم» و منظور خبرهایی بود که در فضای مجازی منتشر شده بود. اما آنها فکر کرده بودند که پرینت پیامک‌ها را دارد.

محسن هاشمی رفسنجانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار انصاف نیوز، در پاسخ به اینکه «شهردار تهران از شهرداری می‌رود یا نه و چه کسی جایگزین او می‌شود؟»، گفت: سوال سختی است و در حال حاضر بعضی از نمایندگان در تلاش هستند که بتوانند از سوی مجلس با این طرح دو فوریتی قانون منع به کارگیری بازنشستگان مشکلات شهرستان‌ها را حل کنند و فکر می‌کنند با این طرح در کلان شهرها نیز بتوانند مشکلات را حل کنند. من فکر می‌کنم باید منتظر نتیجه‌ی آخرین تلاش‌ و جواب آنها باشیم.

وی در پایان گفت: اما نکته‌ی بعدی در مورد شهردار جدید این است که اعضای شورای شهر گزینه‌های خود را مطرح می‌کنند و این گزینه‌ها به رای گذاشته می‌شوند و در نهایت آن شخصی که بیشترین رای را می‌آورد، به عنوان شهردار معرفی می‌شود. اول باید ببینیم که تکلیف آقای افشانی چه می‌شود؛ اگر آقای افشانی بماند که هیچ، اما اگر نماند به دنبال گزینه‌های دیگر خواهیم بود. در هر صورت ما به دنبال این هستیم که آقای افشانی بماند.

سرنخ ادعای شنود شهردار تهران

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن